Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata dodatkowa Love.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Opłata dodatkowa Love.

Mam następujący problem:

Przyszła do mnie faktura na kwotę większą niż zazwyczaj o 280zł. Okazało się że została naliczona opłata dodatkowa za nie spełnienie warunków jakiegoś pakietu(chodzi o to że nie zdecydowałem się na usługę stacjonarną). Sprawdziłem w cenniku i dodatkowa opłata wg regulaminu love dla firm to 43zł. Napisałem zatem znów do BOK tym razem po drugiej stronie znalazł się Pan konsultant który zapewnił mnie, iż ów opłata wynosi 183zł(cały czas mniej o 100zl niż to co dodatkowo zostało doliczone). Jako że nie mogłem znaleźć tej kwoty w regulaminie poprosiłem o wysłanie mi tego tego dokumentu na maila i wyraźnie jest tam napisane, że opłata wynosi 43zł - na tyle byłem właśnie przygotowany i tylko tego byłem świadomy. Skąd ta różnica w cenie? Złożyłem reklamacje ale i tak bardzo się tym denerwuje, bo to nie mała różnica. Mam nadzieję, że jest to jednorazowa źle naliczona opłata. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Opłata dodatkowa Love.

Czyli 183 netto. Co chcesz reklamować - jest zapis o opłacie przy braku skompletowania pakietu więc reklamacja niezasadna raczej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata dodatkowa Love.

Podaj dokładne nazwy promocji i planów.
Pokaż też fragment faktury z opłatą (zakrywając ew. dane osobowe).

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Opłata dodatkowa Love.

 

Na umowie mam taką nawę: 

Zrzut ekranu 2018-12-10 o 14.42.46.png

 

 

 

 

 

 

 

Wklejam również zapis z regulaminu którym się posiłkuję:Zrzut ekranu 2018-12-10 o 15.01.25.png

 

 

Nie widzę nigdzie informacji o innej stawce. Czy coś przeoczyłem?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata dodatkowa Love.

A jak jest zatytułowana ta pozycja na fakturze?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Opłata dodatkowa Love.

 

I fragment z faktury:Zrzut ekranu 2018-12-10 o 15.07.45.png

z czego 95 do rata za sprzęt i około 50zł abonament.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata dodatkowa Love.

A na załączniku to jest podpisane jako opłata dodatkowa?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Opłata dodatkowa Love.

Tu chodzi o telefon. Jeśli brałeś ofertę z telefonem na raty, to w Love są one około 150 zł netto czyli 183 z VAT tańsze od oferty zwykłej. I stąd to wyrównanie. Zapis ten masz w umowie - powinien być.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Opłata dodatkowa Love.

Zrzut ekranu 2018-12-10 o 15.13.20.png

czy tu chodzi o powyższy zapis? Prawdę mówiąc przeoczyłem go, bo jest napisane czcionką o połowę mniejszą, a brałem telefon w Orange ze względu na ową zniżkę. Dzwoniłem do BOK zaraz po otrzymaniu sms o możliwości naliczenia dodatkowych opłat, aby zapytać ile wynosi ta opłata. Nie otrzymałem odpowiedzi i sprawdziłem jedynie regulamin w którym podana jest wyraźna kwota, którą byłem gotowy ponieść. Pozostaje mi zareklamować tą sytuację i liczyć że Orange zachowa się po ludzku.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Opłata dodatkowa Love.

Czyli 183 netto. Co chcesz reklamować - jest zapis o opłacie przy braku skompletowania pakietu więc reklamacja niezasadna raczej.

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Opłata dodatkowa Love.

Cześć @Dotychczas sprawa została wyjaśniona skąd ta opłata ? Jeżeli któryś z postów pomógł w "ogarnięciu" tematu, to gorąca prośba - abyś zgodnie z uznaniem - oznaczył go jako rozwiązanie. Pozdrawiam 🙂