Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie SMS

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Odzyskanie SMS

Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie tresci wykasowanych SMSów z telefonu? Przez nieuwagę wykasowałam coś ważnego i nie mam kontaktu z osobą, która to wysłała, bo nr tel też zniknął. Operator może wysłać bilingi z treścią choćby za opłatą?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Odzyskanie SMS

@JolaJola  SMS  przychodzącego nie odzyskasz, ale poproś o bilingi szczegółowe i tam może odnajdziesz ten numer, który prócz SMS mógł do Ciebie dzwonić... Jeśli odpowiedziałaś choć raz na SMS to w bilingu to również będzie... Nawet jak je w telefonie wykasowalaś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Odzyskanie SMS

Nie, tylko służby specjalne mają do tego dostęp.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Odzyskanie SMS

Szkoda, ale dzięki za odpowiedź.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Odzyskanie SMS

@JolaJola  SMS  przychodzącego nie odzyskasz, ale poproś o bilingi szczegółowe i tam może odnajdziesz ten numer, który prócz SMS mógł do Ciebie dzwonić... Jeśli odpowiedziałaś choć raz na SMS to w bilingu to również będzie... Nawet jak je w telefonie wykasowalaś


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Odzyskanie SMS

Wogóle o tym nie pomyślałam... Odpisywałam na sms, więc nr powinien być w bilingu. Bardzo Ci dziękuję 🙂 To ważny dla mnie kontakt i może łatwo do niego dotrę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Odzyskanie SMS

@JolaJolaZamów biling jednorazowy, zapytaj czy  jest płatny...Możesz to zrobić z aplikacji mój Orange, lub zlecić na infolinii z zaznaczeniem, że chodzi o wykaz połączeń wychodzących z numeru...Napisz czy się udało...

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Odzyskanie SMS

Tak zrobię, dziękuję za cenne wskazówki.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Odzyskanie SMS

@JolaJola 

 

Darmowy billing otrzymujesz zawsze przy e-fakturze co miesiąc na e-maila. Z tego co pamiętam masz też do niego dostęp przy pomocy konta Mój Orange po zalogowaniu się.

 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie. Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Odzyskanie SMS

Udało się! Dotarłam do wykasowanego numeru w bilingu. Dziękuję wszystkim za pomoc.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Odzyskanie SMS

@JolaJola  fajnie, że się udało... Polecamy się