Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy

Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy


Ron napisał(-a):

Wypowiedzenie umowy z dezaktywacja numeru można zrobić skanem z czytelnym podpisem na bok@orange.pl ?? Ktoś sprawdzał tą formę rozwiązania umowy na usługi mobilne?


@RonWiem że jesteś zwolennikiem załatwiania wszystkich spraw przez Internet ale zanim się dowiesz to nie będzie możliwości rozwiązania umowy Jeszcze nie dawno mogłeś to zrobić przez MO 

Ale ja wybrałem salon i codziennie przycinam centymetr chyba wiesz o co chodzi jak byleś WP


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Odstąpienie od umowy


Ale ja wybrałem salon i codziennie przycinam centymetr chyba wiesz o co chodzi jak byleś WP


Będzie wysłane na adres korespondencyjny, dlatego że unikam salonów i nieprzyjemnych ludzi, a czasem niedouczonych  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Ps. Przycinasz centymetr, mówisz o wadze ?? Jeśli tak to ja mam inną formę ruchu z rana jak muszę na magazynie porobić Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy


Ron napisał(-a):

Ale ja wybrałem salon i codziennie przycinam centymetr chyba wiesz o co chodzi jak byleś WP


Będzie wysłane na adres korespondencyjny, dlatego że unikam salonów i nieprzyjemnych ludzi, a czasem niedouczonych  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Ps. Przycinasz centymetr, mówisz o wadze ?? Jeśli tak to ja mam inną formę ruchu z rana jak muszę na magazynie porobić Emotikon: Szczęśliwy


Nie wiesz do czego służył centymetr wojsku? a poza tym wszyscy w Orange nic nie wiedza ? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Odstąpienie od umowy

@Anonim, wiedziałem, że zapytasz, ale spokojnie nie wszyscy oczywiście. Na forum są przykłady osób, które pracują w salonach i ich wiedza jest bardzo duża, a do tego to są pasjonaci. Natomiast osoby, które o coś pytam u mnie w punkcie niestety... Emotikon: Szczęśliwy

 

Ps. Wojsko - no comment... Emotikon: Mrugający


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Odstąpienie od umowy

@Ron rozwiazanie umowy formą elektroniczną Orange przyjmuje tylko z podpisem elektronicznym. Dlatego też w atykułach zapraszamy jednak do wypełnienia formularza, a następnie udanie się solanu: https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Odstąpienie od umowy

@Wojcieszko, a poczta ?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Odstąpienie od umowy

Poczta standardowa oczywiście jest jak najbardziej respektowana.

Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy

@WojcieszkoWiem mi zajęło tylko 4 minuty spędzonego w salonie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Odstąpienie od umowy

@Wojcieszko

Na adres:

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

 

i rozumiem ma być numer telefonu, numer konta, a pesel ??

O to właśnie chodzi chce omijać salony w moim mieście, bo będzie naciąganie na usługi i tłumaczenie się nie ma sensu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Odstąpienie od umowy

@Anonim, a u mnie są takie kolejki, bo mam obok galerie handlową Emotikon: Bardzo szczęśliwy