Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

W połowie grudnia przedstawiciel obiecał mi jako gadżet telefon Samsung J3, do podpisanej umowy Orange Love. W zamówieniu ten gadżet istniał jako zaproponowany przez Orange, po podpisaniu umowy jakoś dziwnie sprawa gadżetu ucichła bez słowa. jeden pajac z czatu na zywo powiedzial, że mam się zwrócić do sklepu Orange inny zupełnie coś innego. Moje zgłoszenia pozostają bez odpowiedzi bok@orange.pl ktoś ma jakiś pomysł jak wyegzekwować obiecany i zapewniany gadżet?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

A to podpytaj na BOK - może już widać na horyzoncie zlecenie. Do miesiąca to nie zawsze miesiąc. Na pewno musi minąć czas na odstąpienie/rezygnację.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

Ile dni minęło od uruchomienia Love?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

Tydzień minął od uruchomienia usługi OL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

Gadżet dostarczany jest w ciągu miesiąca od uruchomienia Love. Jak minie czas, trzeba złożyć reklamację/skargę na BOK np na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

Dzięki Piotrekk85 Przedstawiciel, który polecił mi tę usługę zapewniał, że gadżet wysyłają 14 dni po podpisaniu umowy a najpóźniej w dniu uruchomienia usług. ok dzięki za info, poczekam 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Gadżet za złotówkę Samsung Galaxy J3

A to podpytaj na BOK - może już widać na horyzoncie zlecenie. Do miesiąca to nie zawsze miesiąc. Na pewno musi minąć czas na odstąpienie/rezygnację.