Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odbiór umowy w salonie

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 1

Odbiór umowy w salonie

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Dzień dobry.
Chciałabym przedłużyć umowę przez internet, jednak nie chce się umawiać na dostawę z kurierem. Ponoć mogę odebrać nową umowę w salonie, jednak przy składaniu zamówienia mam opcje tylko dostawy przez kuriera na wskazany adres, nie ma opcji dostawy do salonu. Zaznaczam, że chce tylko przedłużyć umowę, bez nowego telefonu. Czy to może mieć jakiś wpływ? Jak mogę złożyć zamówienie do salonu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 1

Odbiór umowy w salonie

Dotarłam do salonu, okazało się ze salon, w którym byłam poprzednio był niedoinformowany i opcji odbioru w salonie nie ma już od ponad roku 😥 wszystkim dziękuje ze podpowiedzi i chęć pomocy ❤️

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Odbiór umowy w salonie

Zapewne opcja nie jest dostępna. Sprawdź możliwość odbioru na poczcie ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Odbiór umowy w salonie

@Tina89, zapytaj o taką możliwość na czacie bądź na infolinii 801 234 567. 

Anonim

Nie dotyczy

Odbiór umowy w salonie


@Tina89napisał(-a)
Dzień dobry.
Chciałabym przedłużyć umowę przez internet, jednak nie chce się umawiać na dostawę z kurierem. Ponoć mogę odebrać nową umowę w salonie, jednak przy składaniu zamówienia mam opcje tylko dostawy przez kuriera na wskazany adres, nie ma opcji dostawy do salonu. Zaznaczam, że chce tylko przedłużyć umowę, bez nowego telefonu. Czy to może mieć jakiś wpływ? Jak mogę złożyć zamówienie do salonu?

@Tina89, przez internet, umów się do salonu
https://www.orange.pl/love

umów się.PNG


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Odbiór umowy w salonie

Tutaj chodzi o zakupy na Orange.pl i odebranie już gotowego zamówienia w salonie.

 

Zamówienie Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Odbiór umowy w salonie

@Ron, ok. Ale jest dostępna i bezpłatna opcja pogadania nt. temat z konsultantem ze sklepu na infolinii 801234567, która wyskakuje w tym okienku jako komunikat, że oddzwonimy w ciągu 28 sek. To naprawdę też działa i tam dopyta o szczegóły. W salonie natomiast jest o tyle dobrze przez internet, bo bezzwłocznie zarezerwowana wizyta z konkretami kieruje Cię do załatwienia swojej dyspozycji, którą oczywiście wcześniej masz sprecyzowaną. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 1

Odbiór umowy w salonie

Dziękuje, spróbuje 🙂

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Odbiór umowy w salonie

@Tina89 przedzwoń na infolinie sklepu Internetowego Orange tj. 510700700. Konsultant może w Twoim imieniu spróbować takie zamówienie złożyć z odbiorem w salonie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Odbiór umowy w salonie

Nie ma takiej opcji. Udaj się do salonu i po prostu przedłuż w salonie. Oferta będzie ta sama.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Odbiór umowy w salonie

Zależy co chce przedłużyć. Salony to większości firmy i muszą zarabiać, dlatego niektóre oferty są droższe.