Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy abonament nie działa sim w tel

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Nowy abonament nie działa sim w tel

Dobry

Mam problem, kupiłem telefon Samsung a53 5G na pewnej aukcji w internetach. Wziałem orange love mini, dostałem kartę sim w salonie, wkładam do telefonu i nie ma sieci, nie udało sie zarejestrować karty blabla 

zgupiałem, karta nie aktywna mam czekać czy co?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Nowy abonament nie działa sim w tel

@DominikT  włóż inną kartę sim do telefonu, warto sprawdzić czy slot na karty działa, o ile mnie pamięć nie myli to ten telefon jest na dwie karty sim, sprawdź kartę w jednym i drugim slocie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Nowy abonament nie działa sim w tel

@DominikT czy sprawdzana była karta SIM w innym telefonie? Warto sprawdzić, wtedy będzie pewność, czy karta już została aktywowana, czy nie.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Nowy abonament nie działa sim w tel

juz innego nie mam bo mi się zepsuł, dlatego kupiełm nowy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Nowy abonament nie działa sim w tel

@DominikT masz inną kartę SIM aktywną? Wtedy będzie można sprawdzić zakupiony telefon, czy działa prawidłowo.

Ile czasu upłynęło od podpisania umowy? Nowa karta SIM może być aktywowana do 24 godzin od podpisania umowy.

 

edit:

Zawsze status karty SIM możesz sprawdzić na koncie Mój Orange lub infolinia, czat.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Nowy abonament nie działa sim w tel

@DominikT  włóż inną kartę sim do telefonu, warto sprawdzić czy slot na karty działa, o ile mnie pamięć nie myli to ten telefon jest na dwie karty sim, sprawdź kartę w jednym i drugim slocie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Nowy abonament nie działa sim w tel

To był strzał w dyche. Zamieniłem kartę miejscem i jest ok. No nic i tak muszę się rozliczyć ze sprzedającym...... Dzieki


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Nowy abonament nie działa sim w tel

@DominikT  super że zadziałało ale jeśli chcesz zatrzymać telefon, a jeden ze slotów jest walnięty to niech sprzedawca daje upust, łaski nie zrobi.