Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nowa

Dzień dobry.

Zamówienie na Orange Love złożone telefonicznie 29.08.2018, technik umówiony na 01.09.2018, zjawił się ..3.09 i stwierdził, że potrzebna zgoda administratora budynku. Jak już wszystko udało się załatwić, otrzymałam informację o terminie montażu na ... 21.09.2018 !

Moje pytania :

-okres umowy rozpocznie się w momencie podpisania przeze mnie umowy?

-14 dni na wypowiedzenie zacznie biec od momentu uruchomienia usługi=montażu czy złożenia zamówienia?

-zakładając,że usługi zostaną uruchomione 21.09  czy to będzie data mojego okresu rozliczeniowego (21 do 20) czy od 1-30 dnia miesiąca.

 

Dzięki

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Nowa

1. Okres umowy liczony jest od aktywacji usługi.
2. Nie ma wypowiedzenia. Jeśli chodzi o tzw. 14 dniowe odstąpienie, liczy się to od czasu uruchomienia usługi. Również przed uruchomieniem usługi możesz bezpłatnie zrezygnować.
3. Okres rozliczeniowy przyznawany jest niezależnie. Wtedy gdy masz tworzone konto bilingowe w systemach Orange. Czy już jest utworzone? Tu musiałabyś podpytać na BOK http://orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Nowa

1. Okres umowy liczony jest od aktywacji usługi.
2. Nie ma wypowiedzenia. Jeśli chodzi o tzw. 14 dniowe odstąpienie, liczy się to od czasu uruchomienia usługi. Również przed uruchomieniem usługi możesz bezpłatnie zrezygnować.
3. Okres rozliczeniowy przyznawany jest niezależnie. Wtedy gdy masz tworzone konto bilingowe w systemach Orange. Czy już jest utworzone? Tu musiałabyś podpytać na BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nowa

Bardzo dziękuję. Żeby BOK orange tak szybko odpowiadał...     😄

Miłego popołudnia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Nowa

Super, że się szybko wyjaśniło 🙂
Mamy też małą pomarańczową tradycję by oznaczyć najbardziej przydatny wpis jako rozwiązanie 🙂