Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa umowa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nowa umowa.

Cześć, chciałbym podjechać w najbliższy dzień do salonu orange i skorzystać z promocji S7 edge + spotify + sluchawki za 170/miesięcznie. Nie jestem klientem orange, place rachunki w play (numery sa na mame). Pracuje na umowe o prace, ale umowe mam do maja.

 

Wiem, że moge przyniesc jakis rachunek, który oplacany jest na moj adres zamieszkania, ale czy rachunek ten musi byc wystawiony na moje imie i nazwisko? Czy moze być to faktura wystawiona na moją mame, ale oplacona z mojego konta bankowego?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Nowa umowa.

Musi być na Ciebie. Zabierz mamę i........po sprawie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nowa umowa.

A wyciag z banku z ostatnich 3 miesięcy? Właśnie nie chce obciazac mamy umowa, jestem juz dorosly i zarabiam wiec chce na siebie wziac. A moze np byc zaplata za raty za zakup elektroniko z ostatnich 3 miesięcy (na mnie)? tylko też place online więc musiałbym drukowac potwierdzenie przelewu, a to starczy?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowa umowa.

Przedstawiane dokumenty powinny być wystawione na osobę, która oświadcza wolę zawarcia Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych
 
W tej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest przedstawienie wyciągu bankowego za ostatnie 3 miesiące - może być sporządzony elektronicznie (wydruk z serwisu internetowego).
Przelew za raty nie może być brany pod uwagę.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 9
  • 2

Nowa umowa.

To ma być przeniesienie nr  czy nowy numer?

Jeżeli przeniesienie to na siebie nie przeniesiesz no chyba ze cesja najpierw w play albo przeniesienie na mamę a potem cesja w orange.

Jeżeli nowy nr to możesz przedstawić zaświadczenie umowy o pracę. 

Rachunek za prąd gaz czynsz za telefon wystawiony i opłacony na Ciebie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nowa umowa.

To ma byc nowa umowa. Myślałem nad przeniesieniem obecnego numeru, ale boje sie, ze w miejscu zamieszkania nie bede mial lte, a w playu mam full.

Umowe o pracę mam do maja, ja wiem ze mi przedłużą, ale czy dla orange to nie za krotko?

Jakie dokuemnty potrzebne są do cesji?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Nowa umowa.

Nie. Umowa o pracę (a dokładniej zaświadczenie o zatrudnienie) musi być na okres co najmniej taki jak umowa.

Jeśli chcesz kupić w salonie - sprzedawca może poprosić Ciebie o wyrażenie zgody na weryfikację w BIK/BIG i czasem dodatkowe dokumenty nie są potrzebne (ale rzadko). Najlepiej dopytać się na miejscu.

O cesji poczytasz tu:
http://www.orange.pl/kid,4004238924,id,4004242286,title,Jak-przepisac-umowe-na-inna-osobe,helparticl...