Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa umowa - kurier - podpis????


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowa umowa - kurier - podpis????

Witam. Niedługo kończy mi się umowa na internet domowy. Chciałabym bym się dowiedzieć czy jeżeli przedłużę umowę online z dostawą nowego sprzętu do domu to czy muszę osobiście odebrać go od kuriera. Czy jeżeli syn ma notarialne upoważnienie do reprezentowania mnie przed różnymi instytucjami to może odebrać w moim imieniu. 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Nowa umowa - kurier - podpis????

U kuriera może być różnie. W salonie nie powinno być raczej problemu.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa umowa - kurier - podpis????

@Tusia222jeżeli upoważnienie notarialne wskazuje na zawieranie umów to nie powinno być problemów. Pamiętaj proszę tylko, że kurier musi otrzymać kopię tego dokumentu, aby przekazać go do Orange.

Gdybyś kiedyś stwierdził, że tej umowy nie podpisałeś, to Orange musi mieć papier, który wykazuje, że podpis został złożony przez osobę upoważnioną.

Uprzedzam pytanie. Powyższe jest zgodne z RODO, reguluje to przepis o "Uzasadnionej potrzebie Administratora Danych".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Nowa umowa - kurier - podpis????

Naprawdę? Przecież kurier nie może poświadczyć za zgodność z oryginałem. Chyba że masz na myślę kopię poświadczoną notarialnie.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa umowa - kurier - podpis????

@@Piotrekk85 oczywiście, że poświadczoną notarialnie.

Dzięki za uzupełnienie. Dla mnie to oczywiste, ale faktycznie nie dla każdego musi być.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowa umowa - kurier - podpis????

Czyli dobrze zrozumiałam. Dla kuriera powinno być przygotowane kopia upoważnienia notarialnego poświadczona notarialnie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Nowa umowa - kurier - podpis????

Wg mnie lepiej nie szykować się. Choć nie jestem na bieżąco. Sporo zależy od samego kuriera.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa umowa - kurier - podpis????

@Tusia222dokładnie. No chyba, ze chcesz mu przekazać oryginał.