Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet dla firm 500 Gb na 999


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet dla firm 500 Gb na 999

witam. jakis czas temu dostalem telefon od konsultanta odnosnie ofert dla mojej firmy, pan zaproponowal mi migracje na do orange love z racji ilosci numerow ktore posiadam oraz dodatkowo zaoferowal mi internet biurowy lte za darmo. Pytalem kilka razy czy ta karta napewno jest za darmo, odpowiedzial mi ze tak to jest jakis dodatek ktory do tego pakietu jest dolaczany w zwiazku z czym jesli zdecyduje sie na migracje do orange love to bede mial ten internet za darmo. zdecydowalem sie na to, wlasnie mija drugi okres rozliczeniowy i drugi raz przychodzi mi faktura za ten internet 50zl. Prosze o informacje jak mam to rozwiazac? konsultant najnormalniej w swiecie mnie oszukal na infolinii, ktora macie nagrywana. 50zl a za darmo to jest dosyc spora roznica...

6 ODPOW. 6

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Internet dla firm 500 Gb na 999

złóż reklamację, nie ma LTE biurowego za darmo, niech odsłuchają rozmowę

nawet w umowie jest cena abonamentu 50,99 netto i to stała cena

chyba że konsultant powiedział że to będzie obniżenie rachunków i internet będzie jak za darmo bo zmieści się w dotychczasowej cenie 

wyślij maila: bok.dla.firm@orange.com lub czat ewentualnie 510600600 

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet dla firm 500 Gb na 999

Tylko problem w tym ze nie jestem w stanie powiedziec kiedy dokladnie ta rozmowa miala miejsce, czy oni na podstawie swoich danych moga jakos do tej rozmowy bez problemu dotrzec i ja zweryfikowac? Co jesli mam racje? Czego sie moge domagac lub co mi przysluguje jesli rzeczywiscie zostalem oszukany?


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Internet dla firm 500 Gb na 999

Rozmowę da się odszukać bez podania danych.

Rozwiązania są co najmniej dwa: zrabatowanie internetu lub anulowanie umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Internet dla firm 500 Gb na 999

Rozmowę można najłatwiej po numerze z którego prowadziłeś rozmowę (ten na który do Ciebie dzwoniono).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2019
  • 5440
  • 183

Internet dla firm 500 Gb na 999

Nie ma nic za darmo. Jeśli ktoś oferuje coś za darmo - zwłaszcza świadczenie jakiejś usługi - niech wzbudzi to w Nas choć cień wątpliwości. Bo później płacz i żale...


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Internet dla firm 500 Gb na 999

Niekoniecznie. Dla firm drugi numer w ofercie love jest za prawdziwe 0zł na całą umowę.
Jedyny koszt jeśli to byłby nowy numer to oplata aktywacyjna 39,99 netto