Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta od 10 stycznia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366
24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Nowa oferta od 10 stycznia

To ja jeszcze też napiszę jeden "przeciek" - od początku stycznia słowo i marka Neostrada ostatecznie będzie znikać z cenników, regulaminów i innych materiałów Orange ;( będzie teraz "Internet domowy" 😕
Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 10 stycznia


@Piotrekk85napisał(-a)
To ja jeszcze też napiszę jeden "przeciek" - od początku stycznia słowo i marka Neostrada ostatecznie będzie znikać z cenników, regulaminów i innych materiałów Orange ;( będzie teraz "Internet domowy" 😕

XXI wiek, więc jest internet mobilny to i domowy 😉

Jak 5G wkroczy to może kabel odłączę i net mobilny będę używać, 4 nadajniki w okolicy mam więc zasięg i wybór Operatora jest jak trzeba.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Nowa oferta od 10 stycznia

Ale szkoda marki, szkoda powiedzonek, choć w kulturze masowej pozostanie tylko pewien "epitet" związany z tym słowem.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 10 stycznia

Będzie nowa nazwa to może i mniej narzekań, oby to z korzyścią obustronną było 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Nowa oferta od 10 stycznia

Oby coś ciekawego. Bo jakoś 7 zł za cybertarczę jak na polski rynek może być za drogo by było to masowe.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 10 stycznia

Cyber Tarcza też jeszcze wymaga sporo poprawek, nie wnikam w temat, ale na Forum sporo o tym jest.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 10 stycznia


@Anonimnapisał(-a)

Cyber Tarcza też jeszcze wymaga sporo poprawek, nie wnikam w temat, ale na Forum sporo o tym jest.


@Anonim, właśnie napisałem swój komentarz w oznaczonym linku, który podesłał @Piotrekk85.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Nowa oferta od 10 stycznia

Tak naprawdę nie wiadomo do końca czym będzie "cybertarcza mobilna" bo i owszem stacjonarna ma swoje felery. Poza tym roczny koszt rzędu niecałych 100 zł jest porównywalny z zakupem antywirusa na komórkę.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183