Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie poprawnie dzialajacy roaming w Wietnamie.

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie poprawnie dzialajacy roaming w Wietnamie.

Witam. 

Od tygodnia przebywam w Wietnamie. Mimo aktywnego roamingu nie mogę się nigdzie dodzwonić. Mogę pisać smsy, ale nie mogę wykonywać polaczen. Nie ważne czy dzwonie do kraju, na kom. na stacjonarny, czy nawet lokalnie na wietnamski nr tel. za każdym razem odrzuca moje połączenie i wyskakuje komunikat siec zajęta. Dwukrotnie kontaktowałam się z konsultantami Orange, którzy za każdym razem zmieniali ustawienia dot. prezentacji numeru. Ale to nie zadziałało. Problem nadal istnieje. A ja nie mam kontaktu z moja rodzina. Często jestem w podróży, wielokrotnie w dziwniejszych miejscach niż Wietnam, ale z takim problemem mierze się po raz pierwszy. Jutro wyjeżdżam do Kambodży, a do Wietnamu wracam ok 14tego. Aktualnie telefon łączy się z siecią Vittel.

Na domiar złego otrzymuje też maile z omfo. że nie można się do mnie do mnie dodzwonić z Polski.

Prosze o pomoc

Renata

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Nie poprawnie dzialajacy roaming w Wietnamie.

Niestety tu nikt Ci nie pomoże. Poproś na BOK lub czacie tu http://orange.pl/kontakt o skierowanie zgłoszenia na tzw. drugą linię.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Nie poprawnie dzialajacy roaming w Wietnamie.

Niestety tu nikt Ci nie pomoże. Poproś na BOK lub czacie tu http://orange.pl/kontakt o skierowanie zgłoszenia na tzw. drugą linię.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Nie poprawnie dzialajacy roaming w Wietnamie.

Ew spróbuj na sztywno ustawić w telefonie tylko 2g lub tylko 3g.

Zespół Nasz Orange
  • 2963
  • 12144
  • 151

Nie poprawnie dzialajacy roaming w Wietnamie.

@renatah

czy udzielone porady okazały się dla Ciebie chociaż w jakimś stopniu pomocne? Jeśli tak - oznacz tę najlepszą :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.