Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

witam, w mojej usłudze internet mobilny mam usługę nielimitowego internetu po przekroczeniu 50gb, internet po tym transferze oczywiście zwalnia tak jak na umowie do 5mb lecz jest to internet nielimitowany !! Dlaczego na aplikacji moj Orange mam napisame 100gb internetu nielimitowanego , za co ja płacę ?

Minęło te 100 GB internet zwolnił że jest praktycznie nie używalny upload jak i download poniżej 0.1mb. mówili że nielimitowany z prędkością 5 mb ? I co ? Jakaś skarga ma lecieć czy szybko zostanie to naprawione? I mój "nielimitowane LTE" będzie naprawdę nielimitowane czy może dalej wasze nielimitowane to będzie śmieszne 100gb które leci mi w minute...


5EAA49F9-E337-4AF7-B311-CBAB17E80C89.png

22 ODPOW. 22

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

No skończył się pakiet i spadła prędkość i w czym problem.

 

Do 5Mb/s a nie równe 5. 

 

Z tego co widzę termin ważności upływa dzisiaj więc pakiet jutro się odnowi. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

Eeee, zaraz - czy mam przywidzenia, czy na tym zrzucie ekranu, który tu załączasz, widać, że telefon jest w sieci PLAY?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

Nie. Zrzut ekranu pokazuje że ktoś ma apke na smartfonie z sim Play. Logowanie może być na różne numery.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

A, chyba że tak. Dzięki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

@Adrian007 zależy jeszcze co masz w umowie wpisane odnośnie prędkości po przekroczeniu pakietu GB. Jak @Ron wspomniał, jutro odnowienie, co widać po screenie.

 

@Adrian007 ukryj numer.

 

@Janhalb numer na smartfonie może być od konkurencji, a internet od Orange. Tu jest podane w aplikacji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

Oczywiscie że play, chodzi mi o internet mobilny gdzie karta jest w routerze, jak bym jeszcze telefon miał w Orange to chyba w ogóle bym nie mógł korzystać z internetu bo w playu jednak nielimitowane to nielimitowane


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

W tej ofercie był limit 100 GB. Sprawdź regulamin. Były różne wersje usługi - sprawdź co dostałeś z umową.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

Wiem że prędkości do 5 mb lecz nielimitowane to nielimitowane a nie że mam.napisane nielimitowane 100 GB  prędkością DO 5Mb, wszystko ok ale nie to że po 100 GB i spada do 0.1 i to nie jest obciążenie sieci czy czy co oni sobie tam wymysla, to jest poprostu albo nie wykwalifikowa osoba która mi wcisnęła tą usługę


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

Tak samo Internet to internet a nie muszę tu za 20 zł kupować usługę abym miał dostęp z sieci co to za internet ...