Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

@WOHe tak naprawdę zgodnie z regulaminem Netflix nigdy nie można było dzielić kont. Teraz będą to po prostu weryfikować. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Wracam do mojego tematu netflixa. Okazało się że problem rozwiązał się sam, dzielenie się kontem było na tyle kłopotliwe że nikt u mnie tego już nie chce ciągnąć. Na początku działały jeszcze smsy że się jest w podróży, ale teraz już tylko pozostają urządzenia mobilne do odtawarzania. Na tv bez zmiany gospodarstwa domowego nie da się już oglądać. Tak więc skutecznie to blokują i zniechęcają do kombinowania. To tak tylko informacyjnie do zamknięcia tego tematu🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 588
  • 2180
  • 20

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Dodam że blokada jest tylko na telewizor przez aplikacje Netflix. Bez problemu można oglądać na telewizorze logując się przez przeglądarkę internetową.
W niektórych przypadkach blokada sama znika po jakimś czasie.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2128
  • 11944
  • 54

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

@Zeusek w obrębie lokalu, możesz się logować na czym kolwiek, jak zalogujesz się z innej lokalizacji, to już jest problem, sporo kont wygaśnie, bo udostępnianie kont stanie się uciążliwe i czasem nie możliwe.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 588
  • 2180
  • 20

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Netflix to dziwnie blokuje, u mnie pomimo że adres ten sam to mnie zablokowało (dom piętrowy, u góry właściciel konta a ja na dole). ale wystarczyło się zalogować przez przeglądarkę internetową na telewizorze i blokady nie ma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32495
  • 37054
  • 1374

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Blokada z tego co ludzie piszą jest tylko na telewizorach w oficjalnych aplikacjach. Kodi czy przeglądarka nie jest blokowana.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Ja to jeszcze inaczej kiedyś korzystałem, bo sam tv to jakiś staroc bez smarta i mam do niego podłączona przystawke z android tv po HDMI. Był okres że aplikacja netflixa cały czas krzyczała że ma problem z zabezpieczeniami hdcp na HDMI i jedyne rozwiązanie jakie znalazłem wtedy to zainstalowałem apke z telefonu i na tym działało bez problemu, tylko tam chyba idzie niższa rozdzielczość, ale na moim tv nie widać dużej roznicy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Zachęcają do kombinowania? Raczej Netflix zaczął egzekwować to, co ma w swoim regularnie. To ludzie co tego pory olewali i dzielili konta. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32495
  • 37054
  • 1374

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Warto sprawdzić dawne reklamy Netflixa do czego sam zachęcał.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Netflix w Orange i koniec współdzielenia kont

Dzięki @Piotrekk85 miałem to właśnie napisać że kiedyś narracja była inna https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/reed-hastings-dzielenie-sie-kontem-na-netflixie-jest-w-porzadk...