Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naliczenia za roaming

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Naliczenia za roaming

Witam,

korzystam z internetu Orange Love 4G, mieszkam w Gdańsku, dnia 12 października naliczyło mi ponad 2 tysiące złotych za wykorzystanie w roamingu, dodam, że nie byłem ani razu za granicą posiadając ten internet, łączę się z nim tylko w domu, zgłosiłem sprawę na reklamację, na drugi dzień wykorzystanie zniknęło, pomimo, że dział reklamacyjny nie rozwiązał zgłoszenia, dzisiaj 17 października, znowu połączyło mnie jakimś cudem z roamingiem i pojawiły się naliczenia dwa razy wyższe bo aż 4 tyś za internet w roamingu, ponownie zgłosiłem sprawę na reklamację

moje pytanie jest takie, czy pomimo tych błędnych naliczeń, opłata zniknie na stałe? jak to działa, że opłaty są zaraz anulowane na drugi dzień? są one niesłuszne z wielu względów, ani razu nie byłem za granicą, a druga sprawa, nawet jeśli, sms powitalny nie przyszedł, trzecia sprawa, mam blokade anty BillSzok, a opłaty dalej szły same z siebie

Totalnie tego nie rozumiem i nie zamierzam za nic płacić, a wolę żeby po prostu dział reklamacyjny miał spokój i opłaty same, tak jak wcześniej, zniknęły po prostu z mojego konta 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Naliczenia za roaming

@dawidmjk85, ja bym, niezależnie od złożonych reklamacji, zabezpieczył transmisję danych. Dają nam narzędzia, to korzystajmy z nich: 

1 - http://www.orange.pl/kid,4004239007,id,4004683962,title,Jak-kontrolowac-koszty-transmisji-danych-w-t...
2 - ORANGE EKSPERT - Jak kontrolować koszty transmisji danych w telefonie? https://www.youtube.com/watch?v=OGFEDbHkh_E na wypadek, gdyby błąd 404 wyskoczyłEmotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Naliczenia za roaming

Musisz poczekać na odpowiedź reklamacyjną. Ciężko ustalić przyczynę. Jedną z możliwych jest jakaś usługa multisim np gdy masz drugą kartę sim gdzie współdzielenie są usługi ale to czyste gdybanie. Max czas na odp to 30 dni. Brak odpowiedzi oznacza, że reklamacja jest uznana za rozpatrzoną pozytywnie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Naliczenia za roaming

No właśnie nie dzielę usługi na kilka kart, mam tylko wspólny internet, ale pakiet leci mi ze Stefy Domowej, tylko dla jednej karty, dla jednego numeru, no i konsultantka mnie zapewniała wcześniej, że nie ma sensu dawać na reklamację, bo to może samo zniknąć, jednak i tak dałem w razie co, no ale zniknęło. Nie wiem czemu to samo znika z systemu i czemu takie opłaty się pojawiają, totalnie bezsensu 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Naliczenia za roaming

A masz już wystawioną fakturę?
Anonim

Nie dotyczy

Naliczenia za roaming

@dawidmjk85, ja bym, niezależnie od złożonych reklamacji, zabezpieczył transmisję danych. Dają nam narzędzia, to korzystajmy z nich: 

1 - http://www.orange.pl/kid,4004239007,id,4004683962,title,Jak-kontrolowac-koszty-transmisji-danych-w-t...
2 - ORANGE EKSPERT - Jak kontrolować koszty transmisji danych w telefonie? https://www.youtube.com/watch?v=OGFEDbHkh_E na wypadek, gdyby błąd 404 wyskoczyłEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Naliczenia za roaming

Nowa faktura będzie dopiero wystawiona po 6 listopada albo samego 6 listopada (wraz z okresem rozliczeniowym). Jednak obecny konsultant sam doradził mi dać sprawę na reklamację, jak to ujął "w razie co". Dostosowałem się. Liczę by opłaty same się anulowały, bez potrzeby angażowania działu reklamacyjnego, tak jak to się stało z poprzednimi takimi samymi naliczeniami. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Naliczenia za roaming

Konsultant włączył mi już blokadę na numerze internetowym, poprzednia konsultantka nawet tego nie zaproponowała 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Naliczenia za roaming

Jaką blokadę masz włączoną?

Przy takim okresie faktura będzie widoczna dopiero koło 8 listopada. Więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Naliczenia za roaming

Całkowitą blokadę roamingu 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Naliczenia za roaming

Też tak można. Ale później trzeba pamiętać żeby włączyć przy wyjeździe.