Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naliczanie opłat "cała naprzód"

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Zawsze możesz skorzystać z trybu polubownego ADR czy złożyć odwołanie w Orange (ale to bez nowych faktów raczej nie zmieni decyzji).

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Tutaj pojawiły się koszty, użytkownik widział i zignorował

w poprzednim wątku wygląda to inaczej, było dopytywanie na czacie czy sa koszty , czy będzie faktura i ten fakt można reklamować że nie został o tym poinformowany bo na czacie wprowadzili go w błąd co pośrednio spowodowało opłaty


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Tutaj na drugi dzień użytkownik widział koszta i nie zignorowal tylko odrazu starał się wyłączyć usługę, lecz jak później się okazało usługa wyłącza się dopiero na koniec okresu rozliczeniowego.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Nie ma obowiązku wyłączania usług z dnia na dzień.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Naliczanie opłat "cała naprzód"

@kukis3

jeśli uważasz, że któraś z udzielonych tu porad była pomocna, to zachęcam do oznaczenia stosownego posta. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Naliczanie opłat "cała naprzód"

► Ze względu na poruszaną problematykę wpis został przeniesiony do niniejszego tematu - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Opiszę wam moją sytuację z orange. W miesiącu lipcu i sierpniu otrzymałam rachunek w sumie na 8800.00 zł z czego za sam internet wykorzystany z jednego numeru na kwotę ok. 8000 zł.  Po szczegółowym przeanalizowaniu rachunku szczegółowego jeden numer telefonu wykorzystał internet na ok. 500 tyś. Zł przez dwa miesiące. Zaznaczę że mam w orange 6 numerów telefonów i internet mobilny i jestem abonamentem już ponad 6 lat i nigdy nie miałam takiej sytuacji. Po zgłoszeniu reklamacji okazało się że mam włączoną usługę Cała Naprzód i ona mi naliczyla taki gigantyczny rachunek. Orange rozpatrzyl reklamacje i obniżył mi fakturę na ok. 3500 zł brutto. A resztę kwoty trzeba zapłacić. Moje pytanie czy tak traktuje się klientów nie informując ich że przekroczyli taką kwotę gdzie zawsze miałam do zapłaty ok 500 zł. Dla mnie to jest zwykle naciągane klientów. I jak można wykorzystać internet przez dwa miesiące za ok. 500 tyś. Zł. Przecież to nierealne w dzisiejszym czasach. 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10928
  • 64

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Czegoś nie rozumiem. Piszesz o rachunku na 8800zł, a niżej 500 000zł? Na forum nie mamy wglądu w Twoją fakturę, także ciężko będzie się odnieść do szczegółów. Jednakże faktura została obniżona. Stąd skąd reszta rachunku po obniżeniu 3500zł? Jeżeli sama uruchomiłaś usługę Cała Naprzód, to korzystałaś zgodnie z jej regulaminem. Dostępny jest chociażby pod tym odnośnikiem: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1996479/4088789725.pdf


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Napisałam że na rachunku szczegółowym internet wykorzystany był na kwotę ok. 550 tyś zł po obniżeniu pakietów wyszło do zapłaty ok. 8000 zł.  I jak dzwoniłam na infolinię z reklamacja to nikt mnie nie poinformował że mam włączoną taką usługę tylko że to jakiś błąd przy naliczaniu czekałam prawie całe 30 dni na rozpatrzenie reklamacji a kwota dalej była naliczana. Tak się nie traktuje klientów. 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10928
  • 64

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Może napisz najlepiej co było w odpowiedzi na reklamację. Bo napisałaś że została kwota obniżona, ale nie wiem za co.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Naliczanie opłat "cała naprzód"

Podwód edytowania: zakrycie Imienia i Naziwska Doradcy.  Moderator Wojciech.

 

Pismo w załączniku 

2.jpg