Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadpłata za faktury


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nadpłata za faktury

Witam

Czy jest możliwość spłacenia  abonamentu za jednym razem przelewając wartość całego abonamentu ?

Pozdrawiam

Endrju

9 ODPOW. 9

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7578
  • 140

Nadpłata za faktury

Oczywiście możesz dokonać nadpłaty. Środki za Fakturę będą regularnie rozliczane. Ale czas umowy nie ulegnie zmianie. Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nadpłata za faktury

Tak, jest tak amożliwość 🙂 Wpłacasz środki na swoje konto abonencie, nawet jak będziesz miał nadpłatę to one tam zostaną. Tak więc możesz nawet zapłącić z góry za 12 msc a nawet 24 msc 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Nadpłata za faktury

@Endrju  tylko, że pewnie księgowane będą zgodnie z harmonogramem ...  

 

Update.... jak rozumiem, chodzi Ci nie tyle o spłatę abonamentu ile o spłatę rat za telefon... bo abonament trudno spłacić, jest to kwota (niby stała) ale jednakowoż "ustalana" co miesiąc za usługi, przez okres umowy. Czym innym jest spłata rat za urządzenie.


Anonim

Nie dotyczy

Nadpłata za faktury

Dzisiaj w większości abonamentów jest no limit na rozmowy, sms, mms oraz uze paczki danych...więc dodatkowe koszta mogą wynikac tylko z usług premium....więc można nadpłacić abonament nawet z zadatkiem na "nieplanowane" wydatki, tak zrobił mój znajomy.....owszem ksiągowanie i faktura jest wystawiana co miesiąc zale zawsze do zapłaty jest 0 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Nadpłata za faktury


pablo_ck napisał(-a):

Dzisiaj w większości abonamentów jest no limit na rozmowy, sms, mms oraz uze paczki danych...więc dodatkowe koszta mogą wynikac tylko z usług premium....więc można nadpłacić abonament nawet z zadatkiem na "nieplanowane" wydatki, tak zrobił mój znajomy.....owszem ksiągowanie i faktura jest wystawiana co miesiąc zale zawsze do zapłaty jest 0 zł.


@Anonim co do zasady piszemy o tym samym, czyli, że można nadpłacić, ale @Endrju użył słowa "spłacić"... to mnie naprowadziło na to, że może "autor miał na myśli" spłatę telefonu. Generalnie zastanawiam się nad tym co Mu przyświeca, że chce wcześniej płacić... przecież od strony zapisów umowy niewiele to zmieni...  

Anonim

Nie dotyczy

Nadpłata za faktury

Rozumiem @Misiek62 🙂 Polskie słowa czasem są kilkuznaczne, ale.....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Nadpłata za faktury

@Endrju  czy możesz rozstrzygnąć czy któraś z powyższych wypowiedzi okazała się dla Ciebie (przynajmniej w jakimś stopniu) przydatna? Zachęcam Cię do oznaczenia któregoś z powyższych wpisów przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│ - dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć

Anonim

Nie dotyczy

Nadpłata za faktury

Jak otrzymać nadpłata od Orange gdy nie jestem już abonentem ?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Nadpłata za faktury

Skontaktuj się np. na czacie (www.orange.pl/kontakt). Po weryfikacji zostanie zrobione zlecenie na przesłanie przykładowo na konto bankowe.