Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naciąganie neostrada


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Dzisiaj byłem z rodzicami w innym punkcie Orange. Po dłuższym zastanowieniu i dwóch telefonach konsultant umówił jeszcze raz montera i stwierdził, że ten dekoder który dostanę obsługuję TV Sat i nic w umowie nie trzeba zmieniać, ale dodał, że niestety w TV Sat nie ma multiroomu. Czy jest to prawda? 😕


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Naciąganie neostrada

@Rafal_ nie ma multiroomu. Ale przy neo 20 jakoś też nie widzę sensu aby był, więc różnicy żadnej


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Jeszcze jedno co się dowiedziałem ciekawego to to, że w umowie u rodziców jest wpisany ADSL 10-20Mbps, a dzisiaj w salonie po sprawdzeniu konsultant widział na naszym adresie VDSL..... Pytanie czy jak będzie rzeczywiście na tym adresie VDSL to w centrali nie będę miał na sztywno ustawione maksimum 20Mbps?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Naciąganie neostrada

@Rafal_ nie, na VDSL nie zapnie się modem przy 20Mb/sek. Minimum   to 22/23Mb/sek, a max to 80. To zależy od długości linii i jej jakości


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

To wiem. 🙂 Tylko czy jak mam w umowie ADSL, a Pani w punkcie widziała dzisiaj VDSL to czy to VDSL jednak jest jakoś możliwe? Czy to ADSL jest w umowę wpisane tylko asekuracyjnie przez Orange jakby u mnie było na granicy 20Mbps?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Naciąganie neostrada

@Rafal_ jak zobaczysz parametry liniowe to się przekonasz sam..VDSL ma krótsza linię, do 1,2 mi długości. Powyżej nie dziala


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Witam ponownie. Czy da się w ogóle zrezygnować z tego? Dzisiaj radośnie monter zadzwonił i powiedział że jednak nie przyjedzie bo ma zlecenie na montaż tv kablowej (drugi sprzedawca  w drugim punkcie twierdził ze wszystko będzie ok.......) Wczoraj dzwonił do taty i rozmawiał o montażu i miał być. Dzisiaj mu się odmieniło. 

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naciąganie neostrada

Przed przyjazdem montera można było. Teraz po ptokoch.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Naciąganie neostrada

Masz na myśli przed przyjazdem tego pierwszego? 

 

Tak w ogóle Pani z drugiego punktu powiedziała żeby do niej dzwonić gdyby monter miał jakieś wątpliwości przy montażu. Teraz nie odbiera telefonu, ani nie oddzwania...... Poziom obsługi i kompetencja pracowników Orange w mojej opinii to dno i dwa metry mułu. 

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naciąganie neostrada

Wątek zaczęliśmy kiedy według Twoich własnych słów nie było montera. Jeśli by nie doszło do instalacji usługi, to umowa była anulowana z uwagi na brak zgody na instalację. Gdy doszło do instalacji, jest na to późno. Jasno Ci to pisaliśmy kilka stron temu. 🤷‍♂️