Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania

Dzień dobry.

Jestem klientem orange mam usługi telewizje, telefon, internet do 80 mb/s również mam telefon na karte w orange który migrowałem na abonament chcąc skorzystać z promocji 50% przez cały okres abonamentu.

1. Dostałem wczoraj paczke a w niej telefon i karta sim, włożyłem do telefonu ale ona nie działa, aktywować też nie mogę na stronie gdyż w przesyłce nie podano żadnego 6 cyfrowego kodu. Czy to może mam korzystać ze starej karty? 🙂

2. Gdy loguję sie na konto na orange.pl na której mam usługi i przez którą opłacam rachunki nie widać że mam telefon na abonament.

Proszę o pomoc.

 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania

Migracja i wymiana karty sim jest dokonywana w ciągu 7 dni od podpisania papierów.

Zwykle sygnałem jest to, że stara karta traci zasięg.
Co do zmiany abonamentu - nie zawsze to ta sama chwila, dostaniesz smsa powitalnego wtedy. Warto wtedy ponownie uruchomić aparat telefoniczny.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania

Dziękuje za odpowiedź.

A czy jak sie aktywuje moja karta to usługa abonamentu zostanie dodana do konta na orange tam gdzie mam rachunek za internet, telewizje, telefon żebym mógł opłacać razem wszystko na jednej fakturze? 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania


krystiano93 napisał(-a):

Dziękuje za odpowiedź.

A czy jak sie aktywuje moja karta to usługa abonamentu zostanie dodana do konta na orange tam gdzie mam rachunek za internet, telewizje, telefon żebym mógł opłacać razem wszystko na jednej fakturze? 🙂


Jak na razie niestety Orange nie łączy do jednej faktury usług mobilnych (komórki itp.) z usługami stacjonarnymi - internet, tv, telefon stacjonarny... Słyszałem że trwają prace "koncepcyjne" zmierzająco do połączenia... ale kiedy to nastąpi... tego nikt chyba nie wie.

 

Chociaż mogę się mylić i na takie "rozwiązania" że komórka do usług stacjonarnych, z upustem w abonamencie już podlega połączeniu do jednej faktury - na Twoim miejscu zapytałbym o to w BOK.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania

To jak zostanie mi naliczony ten rabat bo nie ukrywam tylko to mnie zachęciło do brania abonemantu 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania

Naliczenie rabatu to jakby inna kwestia... poczytaj na pewno jest coś w regulaminie Orange Open Extra (jeżeli Twoja umowa się na taki łapie) - piszę tak, bo regulaminy do takich promocji są co rusz nowe i obejmuja inne okresy oraz ustalają inne warunki - poczytaj w umowie czy masz wzmiankę o takim programie rabatowym, albo czy dostarczono Ci jakiś regulamin - znaczyłoby to że Twoja umowa, pod względem rabatu "łapie" się na daną promocję.



Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania

tak na umowie widzę że mam jakieś rabaty pod warunkiem że spełniam warunki a spełniam,

tylko że na stronie zamawiałem abonament 85 zł a na umowie mam 105 zł 😄 ale jak mi naliczą te rabaty co są w regulaminie to nie ma problemu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja z karty na abonament, mam kilka usług w Orange - Pytania

W kwestii powiązania kont na portalu (mój orange) możesz to zrobić i teraz, to nie wpływa na rachunek.

Połączenie komórki ze stacjonarnymi na jeden rachunek nie jest niestety możliwy 😞