Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Miedzynarodowe 200


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Miedzynarodowe 200

złożyłem reklamacje ale pani z orange napisala list pocztowy w czasie gdzie panuje wirus i twierdzi ze wszystko jest ok.

Więc tak, zadzwonilem za granicę i orange naliczyl mi okolo 200zl, okazalo sie ze po zmianie abomenentu orange odciął mi międzynarodowe... wiec kupilem pakiet międzynarodowe 200 minut z polski do USA, Kanady i Europy. Po czym zadzwonilem znów za granicę a orange znów nalicza mi złotówki za minuty połączenia. O co tu chodzi?


Screenshot_20200413-083721_Chrome.jpg
13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Miedzynarodowe 200

@Rafalnpd po zmianie abonamentu zawsze są wyłączane usługi i pakiety. Należy je włączyć ponownie.

 

Co do ponownego wykupienia pakietu, to czy został wykorzystany w całości, czy od razu została liczona opłata z poza pakietu. Ważność pakietu jest najczęściej liczona do końca okresu rozliczeniowego. Tu warto zwrócić uwagę, kiedy był wykupiony pakiet i kiedy przypada okres rozliczeniowy.

 

Proponuję reklamację złożyć na infolinii 510 100 100 lub na czacie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Miedzynarodowe 200

Zauważyłem ze zjada pieniądze, wiec kupilem pakiet, a tu nadal zjada pieniądze, a pakiet zostaje w stanie nienaruszonym. Dzwonilem do orange z reklamacją (200zl po drodze nie chodzi) po czym dostalem listownie odpowiedź ze wszystko jest ok, wiec zadzwoniłem znow za granice i znów nalicza mj oplate a pakiet jest nienaruszony. O co tu chodzi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Miedzynarodowe 200

Jaki masz abonament i do jakiego kraju dzwonisz?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Miedzynarodowe 200

Pokaż szczegóły
Plany mobilne, dzwonie do Ukrainy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Miedzynarodowe 200

A jeszcze dopytam, jesteś w Polsce? nie korzystasz z roamingu?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Miedzynarodowe 200

@Rafalnpd masz na liście Ukrainę? Po screenie nie widać.

 

Na stronie internetowej widać, że Ukraina jest uwzględniona w tym pakiecie:

https://www.orange.pl/view/rozmowy-miedzynarodowe

Jeszcze zostaje pytanie, na jakie numery ukraińskie dzwonisz, bo nie wszystkie mogą się wliczać do tego pakietu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Miedzynarodowe 200

Tak jestem w polsce i ukraina jest na tej liście  inaczej bym nie kupował pakietu bo akurat na Ukrainie mi zależy, wiec dlaczego nie pobiera z pakietu skoro nawet dzwoniac na numer ukrainski pokazuje mi w telefonie ze dzwonie na ukraine


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Miedzynarodowe 200

@Rafalnpd nie mogę nigdzie znaleźć regulaminu do pakietu 200 minut na połączenia międzynarodowe. Coś musi być, skoro na Ukrainę w pakiecie 100 minut można dzwonić na połączenia międzynarodowe komórkowe i stacjonarne. 

 

Spotkałem się w niektórych pakietach, że połączenia na Ukrainę można wykonywać tylko na konkretną sieć komórkową. Ciekawe jak jest w tym pakiecie 200 minut, ale nie ma jak sprawdzić, bo brak regulaminu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Miedzynarodowe 200

Regulaminowo jest ok https://www.orange.pl/view/rozmowy-miedzynarodowe

reg.PNG

Trzeba reklamować do skutku. Spróbuj napisać jutro na czacie lub messengerze.