Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

O dwuetapową weryfikację której często brak gdy aktywacja jest robiona przy mobilnej transmisji danych na tym samym urządzeniu.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Otóż to: ani SMS'a ani PIN'u! Klikasz w "Tak" i już... jest kłopot Emotikon: LOL

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Natomiast ja sprawę będę załatwiał inaczej .Po otrzymaniu bilingu o którego pisemnie poproszę. idę zgłosić zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Mam tel. na kartę w Orange co jakiś czas ginęły pieniądze z mojego kąta . Orange tłumaczy się rzekomą subskrypcją która na pewno nie miała miejsca w niejakim playwing. Zostałem zwyczajnie okradziony. Gdzieś mam ich reklamację. Przecież tak to działa.Albo się człowiek zorientuje albo nie.

Będę też zakładał wątek na największym portalu o sieciach komórkowych w celu zebrania poszkodowanych okradzionych co to się instytucji nie boją. Ten czyn nosi znamiona przestępstwa i tak trzeba go traktować. Pozdrawiam wszystkich


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Doszły do mnie słuchy, że obecnie aktywacja wszystkich usług elektronicznych powinna odbywać się z weryfikacją dwuetapową np poprzez pin wysyłany smsem. Sprawdziłem kilka serwisów omawianych na forum jak Gamemine, Gamesy, bandainamcoent.fun - i dziś już było na pin lub wywalało błąd.

Jakby komuś doszło do aktywacji bez wpisywania pinu od dziś, mam prośbę o podanie nazwy serwisu. To przekażę dalej sprawę.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

No, no, no, rewelacja!


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Orange Ci nie pomoże, to ich złodziejski biznes. Odeslali mnie do naciagaczy, ktorzy wyciagali kase z konta za zgodą Orange. Odwolalem sie tam i zwrocili kase. Ale za zmarnowany czas nikt nie oddał. Nie slyszalem o takich praktykach u konkurencji. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

To tak zwane "krotki FAQ" jest kłamliwe. Szkoda czasu. Orange wspiera te uslugi. Mechanizm nie wymaga by na przycisku był napis "Akceptuje i place". Rownie dobrze moze byc napisane "Zamknij reklame" a usluga zostanie wlaczona. Tylko i wyłącznie za zgoda Orange. Oszustwo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Orange jednorazowo stara się pomóc. To jest nauczka, aby uważać i skorzystać z blokad na niechciane usługi. Magenta jeszcze gorzej traktuje klienta, który nawet nie świadomie wplątał się w niechciane usługi. Tam nawet reklamacja nie pomoże, a jeśli chcesz odzyskać stracone środki, to w BOK informują o drodze sądowej To jest rozwiązanie na miarę nowoczesnego telekoma.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Pomoc w problemach, ktore samemu sie stwarza to nie pomoc. Kontrolowanie operatora czy aby czegos znowu nie wlaczyl co ukradnie mi pieniadze z konta, nim zdaze to zablokowac to chyba tez nie metoda. A moze mają usluge, ktora informuje ze wlaczaja nowe niechciane uslugi. Typowy mechanizm oszustwa w swietle prawa: Klient sie upomnial, pieniadze zwrocone, wiec w czym problem?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

PS: Czym jest Magenta? Rozmawiamy o, wydawaloby sie, powaznych operatorach, a nie wymyslach jakichs sieci Auchan, czy innego gada.