Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

@Mariusz-M  usługi Premium są dla ludzi, korzystam z nich, korzystam świadomie, o tym co piszesz w sieci od dawna piszą, ale kto to czyta, po co ludziom taka wiedza, dopiero jak prenumeratę jakąś złapią to narzekają, mam włączone blokady na koncie i nic mi się tam niechcianego nie dzieje, ale świadomie korzystam z telefonu i internetu, jakby co w Play czy T-Mobile też takie coś się zdarza, to nie domena Orange, rada nie klikać w reklamy czy podejrzane linki (też w poczcie @).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Nie znam żadnej sytuacji, gdzie jakikolwiek operator sam z siebie włączył usługi wysokopłatne. Najczęściej wina leży po stronie użytkownika, który często nieświadomie coś uruchomił.

Ja staram się zawsze zakładać blokady na wszelkie usługi wysokopłatne. Jest jednak sytuacja, szczególnie przy zmianie planów taryfowych, że blokady usług wysokopłatnych mogą być zdjęte przez operatora, ale jest to zaznaczone w regulaminie. Więc tu trzeba pilnować.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Magenta to jest jak najbardziej poważny telekom (T-Mobile). Sami nawet w reklamach tak się nazywają Emotikon: sfrustrowany


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

To moze chociaż Plus nie stosuje takich praktyk. Ok, dzieki za ostrzeżenie, na T-Mobile też trzeba uważać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Jak bym sobie zamowil Gamemine swiadomie, nie mialbym pretensji. Ale zostalem oszukany nieswiadomie jak setki osob wlasnie prze Orange'a, bo wystawia moja kase takim pseudofiremkom. Dziwnie rejestrowanym na Malediwach i we Francji.

Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

@Mariusz-M  Plus nie jest łasy na kasę, żyjesz chyba w innym świecie niż ja 🤨


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Zatem Orange jest pierwszy, ktory takie uslugi wlacza. Pewnie po to by ich bylo stac na oplacanie pracownikow co wieczorami na forach siedza.

Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

@Mariusz-M  a ilu ty tu pracowników Orange widzisz?

Jest Załoga NO i tyle... aż tyle pracowników Orange, ja tu jako szary użytkownik sim Orange jestem, staram się pomagać potrzebującym pomocy, tylko tyle.

 

EDIT: co do opłacanych, przykład Xiaomi forum i FB, sporo tam takich osobników, wyłapać ich łatwo bo piszą w koło to samo, jakie to telefony lepsze od konkurencji, choćby taki Redmi Note 7, telefon ma kiepskie wi-fi i czujnik zbliżeniowy, sporo z nim problemów, jednak jest polecany z uporem maniaka.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Obecnie tego typu usługi są również w TM i w Play. W plusie jest dostępna dla wąskiej grupy klientów, bo dopiero testują tę usługę. Jak będzie nowy CRM i klienci abonamentowi będą przeniesieni, to również będzie ta usługa w Plusie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 20
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Pewnie jest pytanie tylko czy tez stosuje nieuczciwe praktyki