Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Poszukaj postu w ktorym równiez poszkodowany ,poszukuje chetnych do zlozenia Pozwu zbiorowego. Ja miałem podobna sytuację ale gdy zagrozilem działaniami prawnymi , dziwnym trafem zarowno Game mine  jak i Orange szybko zadzialaly i dostałem fakture korygującą,Ale gdybym nie upomnial się o swoje to bym musial zaplacić ponad 48 zl.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32672
  • 38162
  • 1380

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

#CafeSte: nie pracuję w Orange, więc raczej nie odpiszę Ci. Usługi nawet jeśli źle włączone, to pretensje do dostawcy a nie do Orange. Co do pozwu, jeśli sens jest likwidowanie reklam, to życzę szczęścia walki z Google który to reklamuje.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Jakby nie banalna łatwość przejęcia konta i płatności przez Orange to by nikt nie był przez nich zhakowany

nr telefonu wystarczy żeby obciążyć, kogoś.

Zauważyłem że jak gdzieś pojawia się ta reklama to niby jest okres 3 dni na odwołanie jeśli ktoś niechcący klikał, i można anulować zgłoszenie  teoretycznie tylko że nic z tego i będą i tak ci teraz wystawiać płatności aż nie podejmiesz kroków reklamacyjnych przez operatora.

I pomyśleć że kiedyś to była firma Centertel którą ja od zera zbudowałem, i sprzedali to w dobre ręce nic już nie zostało z tej firmy i polskiego w niej udziału. masakra

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32672
  • 38162
  • 1380

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Te rasistowskie teksty można sobie darować. Bo oczywiście najlepsze są polskie firmy płacące CIT na Malcie. Orange póki co płaci CIT w Polsce.

Zespół Nasz Orange
  • 1082
  • 9041
  • 54

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Panowie @Anonim @JUL proszę o skupieniu się na merytorycznej części dyskusji, obrażanie innych użytkowników czy pisanie nieprawdy do niej się nie zalicza.

 

PS. Ukrywanie treści, w których obrażacie inne osoby nie jest aktem cenzury.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Zaraz jakie rasistowskie treści. Jeśli ktoś ma 18k  wpisów w tym forum to co on robi tutaj. Skoro jest to forum to chyba nie myślicie że tylko po to by się cieszyć jaki to Orange wspaniały tylko by rozwiązać problemy i ostrzegać  innych. A płatnie bo chyba nie honorowo wtrącać się z uwagami do wszystkich postów to jak się takie osoby nazywa to chyba poprawne nazewnictwo.

Kiedy ja kierowałem Centertelem tacy ludzie i taka działalność nie była by dozwolona wtedy klient był najważniejszy nie tylko kasa bez honoru to wszystko. 

Dobrze że pan broni i demaskuje kolegę pewnie powinien zmienić NIK. A takie postępowanie ja Państwa tylko eskaluje sprawę i zachęca do niepochlebnej dyskusji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32672
  • 38162
  • 1380

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

A teraz klient nie jest? To tylko puste frazesy, co i kto się o co troszczy. Problemem są wszędobylskie reklamy, a nie to że usługi elektroniczne można aktywować. Poza tym na wielu forach więcej jest wątków o tym, żeby rozszerzyć gamę usług elektronicznych niż je blokować czy ograniczać (w kontekście braku zakupów w Google Play na prepaidzie w Orange).

Mechanizm działania takich serwisów jest jasny. Bazuje się na tym, że klienci mają małe urządzenia, małą rozdzielczość, też nie każdy ma sprawne palce i potrafi kliknąć w dobre miejsce. Można mieć też oczekiwania wobec operatorów którzy pozwalają na umieszczanie przemocy, hejtu, przestępstw w sieci. Niestety w Polsce mamy takie prawo a nie inne i wiele niestety jest dozwolone. Niestety posłowie pod koniec roku nie chcieli zająć i zablokować takich usług (ostatnia nowelizacja prawa telekomunikacyjnego jest z połowy grudnia 2018).

Jeśli pracował Pan w Centertelu, to czemu swego czasu Centertelu oferował jako pierwszy usługi audiotekstowe (tzw. audio-tele) i czerpał z tego 50% zysku netto? Dziś po prostu zmieniła się forma z dzwonienia na internet.

Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Panie Bartłomieju , 

szkoda mi  mojego czasu na pisanie wiecej na Waszym forum. Odliczam dni do konca umowy.!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32672
  • 38162
  • 1380

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Gdy brak argumentów, zostają wycieczki osobiste.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32672
  • 38162
  • 1380

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

I dam radę na przyszłość: u konkurencji też na start zablokuj płatności przez sieć/direct billing. Bo zmiana sieci nie uwolni od problemów. I T-Mobile, i plus czy play mają to samo pod inną nazwą.