Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

Ściągnąłem 75 GB danych i nałożono limit transferu do 8 KB/s. Zawsze po ściągnięciu 100 GB limit transferu przycinany jest mi do 1 Mbit/s zgodnie z umową. Teraz zgodnie z umową powinienem mieć nadal 5 Mbit/s. Czy ktoś przerabiał ten problem? Czy na infolinii ściągną mi ten limit i przywrócą 5 Mbit/s ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

Warto skontaktować się z doradcą BOK przez mój Orange lub infolinię w sprawie limitu. Z tym, że zgodnie z regulaminem taki limit może być może być nałożony za "przeciążanie sieci".

Przyczyną może być też to, że nie łączysz się w LTE (w niektórych umowach także 3G), a w zakresie gdzie tzw. lejek jest mniejszy.

 

Warto sprawdzić też, czy usługę nielimitowane LTE lub "bez limitu danych" masz na cały okres umowy, a nie tylko na pierwsze 3 lub 6 miesięcy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

Warto skontaktować się z doradcą BOK przez mój Orange lub infolinię w sprawie limitu. Z tym, że zgodnie z regulaminem taki limit może być może być nałożony za "przeciążanie sieci".

Przyczyną może być też to, że nie łączysz się w LTE (w niektórych umowach także 3G), a w zakresie gdzie tzw. lejek jest mniejszy.

 

Warto sprawdzić też, czy usługę nielimitowane LTE lub "bez limitu danych" masz na cały okres umowy, a nie tylko na pierwsze 3 lub 6 miesięcy.

Anonim

Nie dotyczy

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

Dokładnie jest tak jak pisze @Piotrekk85@entix polecam Ci też kontakt przez czat, na chwilę obecną wszystkie swoje reklamacje załatwiłem POZYTYWNIE przez ten kanał. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

Nie zadzwoniłem na infolinie i mi odblokowali po jednym dniu. Myśle że to przez to że ściągałem grę która miała 10 GB i pewnie przeciążyłem sieć. Dali taką karę na jeden dzień. Teraz jest wszystko ok mam 5 Mbit/s 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

A może nowy okres rozliczeniowy rozpoczął Ci się 26 dnia miesiąca?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Limit transferu po 75 GB w LTE FreeNet 44,91

Nie. Okres rozliczeniowy zawsze mam 9 dnia miesiąca.