Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit internetu GB w roamingu w abonamencie od stycznia 2020 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit internetu GB w roamingu w abonamencie od stycznia 2020 roku

Reklamacja zgłoszona. Dzięki NO i poruszonemu tematowi, mam wszystkie potrzebne screeny. Inaczej trudno było by udowodnić, że został zmieniony limit GB w UE. Konsultanci cały czas zasłaniają się regulaminem, w którym jest zapis, że obecny limit wynosi 3 GB dla mojego planu. Dopiero po przekazaniu w załączniku powyższych screenów od razu została przyjęta reklamacja.

Czekam więc na decyzję i przywrócenie poprzednich pakietów danych.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit internetu GB w roamingu w abonamencie od stycznia 2020 roku

Zgodnie z regulaminem przedłużania umowy w abonamencie za 35 PLN przysługuje 3 GB limitu transmisji danych w UE. To jest odpowiedź Orange na moja reklamację.

Zmian w regulaminach nie było. Po prostu po 19 lutego bez żadnej podanej informacji Orange zmniejszył mi w abonamencie limit transmisji danych w UE z 3,53 GB do 3 GB, twierdząc, że jest wszystko w porządku. Ciekawe co jeszcze mi skroją w abonamencie bez podania powodu?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Limit internetu GB w roamingu w abonamencie od stycznia 2020 roku

cyrk

 

konsultanci, to dobre określenie. czemu tak nikt nie przekazuje im aktualnej wiedzy, żeby klienci mogli nazywać ich doradcami.Toć to klienci uświadamiają obsługę często, i przekazują wiedzę, którą pracownicy powinni posiadać. Pracowałem na call center i wiem jak to wygląda od środka. Można dodawać wiedzę i ją testami sprawdzać, czy została wdrożona. Aby klient miał konsultanta za doradcę i partnera w kontakcie.