Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit GB w UE

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Limit GB w UE

Cześć 👋, jadę za granicę do Belgii, i chciałbym wykupić abonnement ten z nielimitowanym pakietem GB, i jak se patrzę to zauważyłem że piszę coś jak Limit GB w UE 4 GB czy coś w tym stylu, i chciałbym wiedzieć czy w UE będę miał nielimitowany internet czy ten "limit", a jeśli będę miał limit, to co jaki pakiet polecacie w UE. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Limit GB w UE

Cześć,

jeśli nie przebywasz dłużej niż 2 miesiące za granicą (łącznie w 4 miesięcznym okresie), ogólna zasada jeśli chodzi o pakiety GB w abonamencie w UE wygląda tak, że z Twojego pakietu GB masz określony limit do wykorzystania w Unii. Po przekroczeniu limitu dalsza transmisja jest płatna 3gr/MB. Czyli, np z 10GB możesz wykorzystać 4GB w raomingu, a później płacisz 3gr/MB.

Obecnie nie opłaca się wykupować pakietów GB w roamingu, bo cenowo wychodzi ok 50zł?GB, gdzie płacąc wg cennika masz 30zł/GB.

Ważne też abym wspomnieć o czymś takim co nazywa się antybillshock - maksymalna kwota jaką możesz wydać na Internet w roamingu. Domyślnie wynosi 240zł, ale dla nowych numerów jest na początku 0zł, więc trzeba kontaktować się BOK, aby podnieśli limit jeśli chcesz korzystać z płatnego Internetu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Limit GB w UE

Będzie limit na 4 miesiące.

A co do pakietów, na ile wybierasz się zagranicę?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Limit GB w UE

Ale chodzi mi właśnie o ten limit, co to jest? Czy mój nielimitowany net co mam w Polsce będzie za granicą.

 

Jade na cały rok. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Limit GB w UE

Cześć,

jeśli nie przebywasz dłużej niż 2 miesiące za granicą (łącznie w 4 miesięcznym okresie), ogólna zasada jeśli chodzi o pakiety GB w abonamencie w UE wygląda tak, że z Twojego pakietu GB masz określony limit do wykorzystania w Unii. Po przekroczeniu limitu dalsza transmisja jest płatna 3gr/MB. Czyli, np z 10GB możesz wykorzystać 4GB w raomingu, a później płacisz 3gr/MB.

Obecnie nie opłaca się wykupować pakietów GB w roamingu, bo cenowo wychodzi ok 50zł?GB, gdzie płacąc wg cennika masz 30zł/GB.

Ważne też abym wspomnieć o czymś takim co nazywa się antybillshock - maksymalna kwota jaką możesz wydać na Internet w roamingu. Domyślnie wynosi 240zł, ale dla nowych numerów jest na początku 0zł, więc trzeba kontaktować się BOK, aby podnieśli limit jeśli chcesz korzystać z płatnego Internetu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Limit GB w UE

Jak jedziesz na rok, kup lokalną kartę.