Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kurier DPD


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kurier DPD

Dziś dostałem SMS o 10:20 z DPD że dostarcza mi przesyłkę z umową i tel. Siedzę cały dzień w domu i w końcu o 21:20 zjawił się kurier z paczką chamsko otwartą i udaje że wszystko jest ok, na pytanie dlaczego paczka otwarta rzuca głupawe teksty że chciał zobaczyć co jest w środku, opis na paczce - zestaw promocyjny, a w środku tylko tel. Stąd moje podejrzenie że pewnie coś z tej paczki wyjął... chciałbym się dowiedzieć co to jest zestaw promocyjny, może ktoś wie? Oczywiście spisałem z kurierem protokół uszkodzenia paczki chciałem też zadzwonić na infolinię ale oczywiście o tej godzinie sie juz nie da...
3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Kurier DPD

O to pytaj się na BOK my nie wiem co może zawierać zestaw promocyjny.

Anonim

Nie dotyczy

Kurier DPD

@Robert25, ja bym przy kurierze zadzwonił na policję, bo to sugeruje przekroczenie kompetencji kuriera. Na drugi dzień zgłosiłbym także do DPD o moich podejrzeniach, a także złożył reklamację. A na BOK w Orange opisał i także zgłosił zaistniały fakt.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Kurier DPD

Zestawem promocyjnym może być wszystko: sam telefon, zestaw z gadżetami, gadżety, akcesoria. A coś zamawialeś sam na infolinii/www czy to może biuro prasowe czy inny dział z Orange coś wysyłał do Ciebie?