Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zawyżony abonament - plan standardowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zawyżony abonament - plan standardowy

Plan Komórkowy Standardowy 39,99 zł.
Tyle miał wynosić mój abonament plus rata za telefon.
W abonamencie jestem dopiero trzy miesiące. Pierwsza faktura była dużo wyższa - o czym poinformowali mnie pracownicy salonu Orange.
Druga faktura mieściła się w granicach normy ( trochę ponad 40 zł plus rata za telefon ) , trzecia i ostatnia wynosiła już 49, 99 zł ( plus rata za telefon ) .
To tak jakby Orange samoistnie podniósł mi abonament.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3255
  • 7653
  • 142

Zawyżony abonament - plan standardowy

@Aga14,

wygląda to jakby nie naliczało rabatów, dlatego zaloguj się na swoje konto i sprawdź.

 

Rabat za korzystanie z elektronicznej formy faktury i terminową płatność rachunków - 5,00 zł

 

Rabat za wyrażenie zgody na kontakt na numery telefoniczne dostępne Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange - 5,00 zł

 large.jpg

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Zawyżony abonament - plan standardowy

@Aga14A wyraziłaś zgodę na e-fakturę i terminowe płatności – 5,00 zł oraz zgodę marketingową – 5,00 zł. ?

Więcej znajdziesz poniżej w linku  

https://www.orange.pl/omnibook/faktura-wyzsza-niz-zwykle#


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3255
  • 7653
  • 142

Zawyżony abonament - plan standardowy

@Aga14,

wygląda to jakby nie naliczało rabatów, dlatego zaloguj się na swoje konto i sprawdź.

 

Rabat za korzystanie z elektronicznej formy faktury i terminową płatność rachunków - 5,00 zł

 

Rabat za wyrażenie zgody na kontakt na numery telefoniczne dostępne Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange - 5,00 zł

 large.jpg