Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Witam , w dniu 07.11 . 2016 podpisałem umowę abonencką SMART PLAN LTE WSPÓLNY i przeniosłem 3 numery z Play  , numery miały być przeniesione w tym samym czasie dnia następnego tj. 08.11 , jednak jeden numer dodatkowy został przeniesiony w nocy z 7 na 8 listopada a drugi dodatkowy i główny czyli mój został przeniesiony po około 24 godzinach i informację o terminie przeniesienia w dniu 09.11  otrzymałem  wieczorem 08.11 . Z pierwszego przeniesionego syn już korzystał , w tym czasie zostały naliczone kosmiczne opłaty za korzystanie z internetu tj. 328, 22 zł za 80 Mb + abonament 40 zł + 1,2 zł za SMSy , widzę te kwoty w Mój Orange i jeszcze ten widok dziewczyny z dopiskiem ,, dziękujemy za zaufanie ''   .Domyślam się , że stało się tak dlatego,  że numer główny został przeniesiony o jeden dzień później niż powinien i system potraktował pierwszy przeniesiony jako samodzielny , nie powiązany z niczym . Panie z salonu , w którym zawierałem umowę są bezradne i twierdzą , że trzeba czekać na fakturę i wówczas reklamować. Takie nieprzyjemności pierwszego dnia w Orange , jestem rozczarowany .

44 ODPOW. 44
Anonim

Nie dotyczy

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Złóż reklamację przez Mój Orange i myślę że zostanie ona rozpatrzona pozytywnie. Spokojnie, będzie dobrze:)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Dzięki , właśnie złożyłem reklamację . Miał ktoś może podobny problem ?

Anonim

Nie dotyczy

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Miał nasz kolega @Dunkeld. Sprawa się wyjaśniła pozytywnie, poczytaj tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Horrendalnie-wysoki-rachunek-za-internet-w-telefonie-i/m-p/3581#... Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

A czy masz już wystawioną fakturę?
czy widzisz to tylko na na mój Orange?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Nie mam jeszcze faktury , to wszystko jest widoczne w Mój Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

@lelekto poczekaj aż do momentu, kiedy zostanie wystawiona faktura. Pozdrawiam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Jeżeli zobaczę na fakturze te dodatkowe koszty , to chyba złożę zawiadomienie o próbie wyłudzenia pieniędzy.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Tylko że problem ze zbyt dużymi fakturami, nawet przy uzasadnionej reklamacji, jest taki iż wpierw trzeba zapłacić taką fakturę, a potem oczekiwać uznania reklamacji i albo zwrotu nadpłaty albo zaliczenia na poczet przyszłych należności...

@leleko wyłudzeniu trudno mówić... Orange będzie się tłumaczyć, że zgodnie z umową i regulaminami... Jeszcze czym innym jest  sprawa, że niekiedy  do rozpoczęcia biegu terminu przyjętego okresu rozliczeniowego  jest kilka dni i za usługi za ten czas do pierwszej faktury naliczane są częściowe opłaty abonamentowe oraz należności za wykorzystane minuty/gigabajty...

Anonim

Nie dotyczy

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

I jak wyjaśniło się coś pozytywnie???