Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt z Dyrekcją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Kontakt z Dyrekcją

Dzień dobry. 

Dlaczego w XXI wieku , nie ma kontaktu klienta drogą  mailową z Dyrekcją Orange , zostaje   tylko tradycyjny kontakt listowny , wysłany na adres do Orange ?

Dziękuję. 

 

 

 

____________________

*Temat przeniesiony z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z Dyrekcją

@jan1  nie ma pewnie kto tej pocztowy obsługiwać 😎

Tony spamu by na @ Orange szły i pewnie dlatego taka decyzja, choć mogę się mylić 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Kontakt z Dyrekcją

@jan1 pracownicy Orange mają swoje służbowe e-maile najczęściej: <nazwa>@orange.com. Czasami na blog Orange można znaleźć e-maile osób piszących na blogu.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Kontakt z Dyrekcją

@Anonim  chyba sie mylisz     bo na tradycyjną pocztę listową odpisują , to ma kto obsługiwać. 

Dziękuję 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Kontakt z Dyrekcją

@ketrasaArtur dzisiaj w dobie komputeryzacji , można załatwić naprawdę różne sprawy mailem , a z Dyrekcją Orange 

jest tylko tradycyjny kontakt listowny ! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kontakt z Dyrekcją

Oczywiście nikt z nas nie zna rzeczywistego uzasadnienia odstąpienia od możliwości kontaktowania się z Orange drogą mailową... Co do kontaktu "z Dyrekcją Orange" nie wydaje mi się, aby był on uzasadniony, a więc potrzebny. Pomijając, że w strukturze Orange jest wiele poziomów kierowniczych (dyrekcji) więc Twój postulat @jan1  aby taki kontakt - pod jednym adresem -  był możliwy, jest nierealny. Wydaje się, że w takich firmach "zwykły obywatel/klient" nie ma możliwości korespondowania z osobami z najwyższego szczebla zarządczego. Jeżeli zaś chodzi Ci o możliwość wystąpienia do przełożonych jakiegoś działu (nie będę zgadywał jakiego) bo "pierwsza linia" nie jest w stanie dać Ci satysfakcjonujących odpowiedzi ... to pozostaje wykorzystać znane ścieżki opisywania tego co Ci w relacjach z operatorem nie gra.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Kontakt z Dyrekcją

Witam zainteresowanych  , @Misiek62  czy możesz doprecyzować , 

dlaczego  do każdej osoby decyzyjnej  , kierowniczej , na każdym szczeblu zarządzenia do każdego działu  Orange , w każdej sprawie ( nie musisz się domyslać) mogę napisać list na podany adres korespondencji , a mailem już nie mogę pisać  ?

Dziękuję. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kontakt z Dyrekcją

@jan1  Witam,nie ma kontaktu klienta drogą mailową z Dyrekcją Orange to fakt.ale nie do końca ponieważ  kontakt mailowy został zatopiony czatem Orange.   https://www.orange.pl/view/kontakt i tu masz rozmowę z pracownikami normalnie. a czy czat czy poczta mailowa można złożyć wnioski reklamację itp. które są przekazywane wyże to nie zmienia sposobu działania .😊

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z Dyrekcją


@jan1napisał(-a)

@Anonim  chyba sie mylisz     bo na tradycyjną pocztę listową odpisują , to ma kto obsługiwać. 

Dziękuję 


Jest XXI wiek i tony wiadomości wysyłają automatyczne systemy, podobnie z atakami na skrzynki pocztowe, listowną poczta to załatwia lepiej niż filtr antyspamowy 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Kontakt z Dyrekcją

@Anonim    ja już pisałem że w XXI wieku , w dobie cyfryzacji i komputeryzacji , klient może  mailowo  załatwić swoją sprawę  , a atomatyczne systemy , bez podania im  odpowiedzi , nic nie wyślą .