Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy neostrada + telefon stacjonarny --kilka pytań


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Koniec umowy neostrada + telefon stacjonarny --kilka pytań

Witam 19 grudnia kończy mi sie umowa na telefon stacjonarny, chciałbym wypowiedzieć tylko nie wiem  jak dokładnie, jaki okres wypowiedzenie mnie obowiązuje i na jak to działa...
Czy moge wypowiedzenia w salonie czy jest jakis gotowy formularz do wypełnienia?


3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec umowy neostrada + telefon stacjonarny --kilka pytań

W przypadku telefonu analogowego obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego. Liczy się data wpływu wypowiedzenia do Orange (a nie data stempla).

Przykładowo:
- masz okres rozliczeniowy od 6. dnia miesiąca do 5. dnia miesiąca kolejnego. Składasz wypowiedzenie dziś (16.11) w salonie - więc data wpływu to 16.11. Wtedy umowa będzie rozwiązana 5.01.2018.

W salonie pracownik zwykle przygotowuje formularz.
Ew do pobrania https://orange.binaries.pl/bw//20155/390030/7668/formularz-oswiadczenie-o-rezygnacji-z-uslug_1.1_.pd...

 

W przypadku neostrady oraz ofert pakietowych (np. neostrada i telefon voip) nie ma wypowiedzenia przy umowie na czas określony. Wystarczy żeby rezygnacja wpłynęła do orange przed końcem umowy.

 

Przykładowo:

- umowa kończy się 12 grudnia 2018. Wystarczy aby wpłynęła rezygnacja do orange przed tą datą. Nie ma potrzeby wypowiedzenia.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Koniec umowy neostrada + telefon stacjonarny --kilka pytań

@Spyra, informację jak rozwiązać umowę znajdziesz TUTAJ.

 

Oświadczenie znajdziesz TUTAJ WZÓR wydrukuj i podejdź do salonu.

 

Informację na temat zwrotu sprzętu w tym LINKU

 

Polecam sprawdzić nowe możliwości przedłużenia umowy w ramach Orange LOVE. Sprawdź czy masz możliwość skorzystać ze Światłowodu. 

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Koniec umowy neostrada + telefon stacjonarny --kilka pytań

Dziekuje za pomoc, wczoraj w salonie wypowiedziałem umowę