Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konatkt z działem utrzymania


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Konatkt z działem utrzymania

Mam do końca 5 miesięcy, ale jak pisałam padł mi telefon a niestety szybki sprzet jest mi niezbędny i łatwiej mi (przyzwyczajenie) zostać w tej sieci niż załatwiać formalności i sie przenosić (zwykła wygoda i zaoszczędzenie czasu). 

Ale kolejny brak współpracy i wyższe rachunki coraz bardziej zachęcają 😉 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Konatkt z działem utrzymania

No więc tak.

1. Dział utrzymania JEST i naprawdę każdy może cie do niego przełączyć jeżeli tego chcesz. i wyraźnie poinformujesz o tym osobę z którą rozmawiasz.

2. Racja, jeżeli chodzi o przeniesienie numeru do innj sieci to poprostu idziesz do operatora do którego przenosisz numer i TO WŁASNIE DOCELOWY OPERATOR załatwia wszystkie formalności.

 

Przykro mi, że trafiłaś na akurat taką osobę na infolinii, no ale pamiętajmy, że nie każdy jest taki sam 😉

 

Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konatkt z działem utrzymania

Zdaje się że te pięć miesięcy to trochę za długi okres, aby tę umowę "przedłużyć"... 😞 o ile się nie mylę standardowy okres to 90 dni, ale przedłużenie on-line przez Orange.pl chyba możliwe jest już od 120 dni przed końcem dotychczasowej umowy... więc może jeszcze chwilę cierpliwości i ... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konatkt z działem utrzymania

Kiedy kończy się Twoja umowa sprawdzisz logując się do konta. Mnie teoretycznie oferują "przedłużenie umowy" chociaż kończy się dopiero z początkiem 2018 r... ale ta "niby" oferta to tylko karta sim, albo zmiana pakietu bez zakupu urządzenia (telefonu) a jak rozumiem, to Tobie w pierwszym rzędzie zależy na telefonie.

Zostaje też rozwiązanie polecane przez grupę osób - kupno telefonu z innego źródła - bez umowy. Podobno to się bardziej opłaci, bo kolejną - przedłużeniową umowę - bez telefonu i karty sim, można uzyskać od operatora np. Orange, z oszczędnością w opłatach abonamentowych.