Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 2256
  • 3254
  • 118

Komentarze do artykułu: Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

[ Edytowane ]

► W nawiązaniu do tej informacji Szczęśliwy robot - Moderator Wiktor ◄

Niniejszy temat to miejsce, w którym można dodawać uwagi o artykule: Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

Zapraszam do dyskusji Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3767
  • 5431
  • 136

Komentarze do artykułu: Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru

[ Edytowane ]

Trochę powątpiewałbym w możliwość załatwienia sprawy "od ręki" przez infolinię, jeżeli wymagane są dokumenty zwłaszcza oryginalne. Rozumiem, że wydruk z bazy nie wymaga "uwierzytelnienia" przez żaden organ, ale i tak trzeba go w jakiejś postaci dostarczyć do Orange.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 835
  • 1445
  • 155

[ Edytowane ]

@Misiek62, w wypadku dokonywania takiej zmiany przez infolinię, nie jest konieczne dostarczanie tych dokumentów. Są one wymagane w wypadku zgłoszenia pisemnego Emotikon: Szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3767
  • 5431
  • 136

[ Edytowane ]

@Jarek mhmm, takie zaufanie do informacji przekazanej na telefon... a do pisma wymagane oryginały... dziwna dychotomia.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

@Misiek62 CEiDG jest dostępne publicznie pod dresem www.ceidg.gov.pl. Każdy konsultant może w dowolnej chwili pobrać dokument w PDF-ie i zweryfikować poprawność podawanych danych.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13500
  • 1137

[ Edytowane ]

Tu warto też zwrócić uwagę, że to nie dotyczy każdej firmy, ale jednoosobowej działalności gospodarczej. Pod kątem prawa zobowiązania osoby i firmy się przenikają (o ile przepisy szczególne tego nie wyodrębniają). Więc nie ma obawy, że ktoś nagle przestanie płacić rachunki Emotikon: Mrugający

PS. Czy coś się zmieniło, że nie ma zastrzeżenia, że dotyczy to tylko ofert "głosowych"? bo kiedyś na internecie mobilnym nie było to możliwe.

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

Fajny wpis, ciekawa dyskusja Emotikon: Szczęśliwy Tak trzymać Panowie i Panie Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz