Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod abonencki vs nowe MO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO

@spiro i @Misiek62, nie pamiętam już, w jakich okolicznościach doszło do utworzenia tego pinu, ale wydaje mi się, że nie powinno być żadnego z tym problemuEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Kod abonencki vs nowe MO

Chodzi o kod abonencki do abonamentu komórkowego.

Tak, jest pewien problem żebym był jednocześnie z właścicielem i stąd chcę zarządzać kontem zdalnie. Mam dostęp do konta NMO, tylko jak chcę dzwonić to okazuje się że wspomniany ciąg kowalski123 raz jest a innym razem nie jest kodem abonenckim. Chciałbym zdobyć wiedzę o tym kodzie albo przez jakąś opcję typu przypomnij, albo zmienić na nowy własny. W ostateczności zadzwoni właściciel...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kod abonencki vs nowe MO

@spiro  myślę, że najszybciej będzie gdy zadzwoni właściciel... 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Kod abonencki vs nowe MO

Ale ale, czy ten kod jest umieszczany na aneksie przy przedłużaniu umowy?

Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO

@spiroTaki kod jest tworzony przy pierwszej umowie.Nie jest dalej powielany.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Kod abonencki vs nowe MO

Umowa z 1999r. papiery już dawno się zawieruszyły, więc zostaje tylko telefon 😞

Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO

@spiroA właściciel nie może go otrzymać od Orange jakiś problem ?

Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO


spiro napisał(-a):

Witam,

zarządzam numerami osób w rodzinie i niestety jest problem przy kontaktach z orange. Jakiś czas temu właściciel konta udał się do salonu i zmienił hasło na ciąg znaków typu kowalski123. Przy kontaktach z orange raz to hasło jest OK a innym razem konsultant go nie przyjmuje.

Z lektury tematów na orange wynika, że kod abonencki to 6 cyfr (domyślny kod to 6 ostatnich cyfr kodu puk). 

Na orange znalazłem taką stronę z linkiem do zmiany kodu abonenckiego przez MO

http://www.orange.pl/kid,4004238928,id,4004237918,title,gdzie-znajde-i-jak-zmienie-kod-abonencki,art...

Sęk w tym, że w nowym moim orange nie ma już tej opcji, albo ja nie mogę jej znaleźć.

Proszę o wskazówkę jak rozwiązać tę zagadkę


@spiro, przejrzałem specjalnie zarówno aplikację, jak i nowe konto NMOOdzyskiwanie z filmem  Emotikon: Szczęśliwy  i zarządzanie kontem Emotikon: Szczęśliwy W aplikacji dostęp do niektórych funkcji wymaga kodu. Przejrzyj dokładnie, chociaż uprzedzam, że z uprawnieniami w opisie jest pewna rozbieżność. Poradzisz sobie samEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Kod abonencki vs nowe MO

@Anonim widziałem zrzut w temacie o NMO i również zaglądałem w opcje zabezpieczenia ale nie ma tam jako takiego kodu abonenckiego. Karta SIM była w międzyczasie wymieniana więc zobaczymy czy manewr z pukiem wystarczy. Dam znać co ustalę.

Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki vs nowe MO

@spiro, i co ustaliłeś?