Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy w końcu dostanę TV?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Kiedy w końcu dostanę TV?

Witam. Mam problem z Orange. Mianowicie, 10 kwietnia podpisałem umowę w salone Orange na Orange Love z telewizorem na raty. Z racji mojego wyjazdu, zamówiłem technika montera na 28 kwietnia - środa, a od pracownika w salonie uzyskałem informację, że TV dotrze w ciągu kilku dni - w czwartek 29 lub piątek 30 kwietnia. 30 kwietnia zacząłem się niecierpliwić, okazało się, że nie ma listu przewozowego na mój telewizor, złożyłem reklamację. Reklamacja została uwzględniona we wtorek 4 maja - pozytywne rozpatrzenie sprawy, okazało się, że nie było zlecenia wysyłki tv. W tej samej wiadomości była informacja, że zlecona została wysyłka telewizora. Mija parę dni, dzisiaj jest 6 maja i nic, nie wiadomo co się dzieje. Reklamacja uwzględniona, a choćby jej nie było. Na infoliniach, czatach zapewniają mnie, że TV będzie jutro, pojutrze, za tydzień, Bóg wie kiedy. 0 konkretnej informacji, nie rozumiem, dlaczego skoro reklamacja została uwzględniona nic się nie dzieje i TV nie został wysłany w trybie pilnym?

Dodam jeszcze, że od 10 kwietnia liczy mi się rata za ów TV. Zdawałem sobie sprawę, że otrzymam go dopiero 29-30 kwietnia po moim powrocie i byłem to w stanie zaakceptować. Ale mija kolejny tydzień i nic. Odbijanie pałeczki, zero konkretów, 0 rzetelnego zajęcia się sprawą i 0 pomocy. Ciągle tylko przepraszamy, prosimy o cierpliwość itp itd, już mi się niedobrze od tego robi.

Z czym Orange ma problem? Na co czekają? Uwzględnienie reklamacji i brak reakcji to jest skandal, a rata się liczy..

Proszę o pomoc, co mogę dalej robić, bo czuję się już bezsilny w kontaktach z Orange.

26 ODPOW. 26

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Kiedy w końcu dostanę TV?

@19yanaz90 Szczerze? Na tym forum samopomocowych nie mamy siły sprawczej w takich sytuacjach. To błędy systemowe, a do tych my nie mamy dostępu m Chcielibyśmy pomoc, ale to przekracza nasze możliwości


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Kiedy w końcu dostanę TV?

Rozumiem, wiadomo że taka sytuacja.

Ale może ktoś, coś wie, kogo i jak, że tak powiem nieładnie kopnąć, żeby się ruszyli w Orange?

Bo to jest skandal, bo jakby nie patrzeć przetrzymują mój sprzęt, na który mam podpisaną umowę, płacę ratę.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w końcu dostanę TV?

@19yanaz90  być może TV nie ma Orange na stanie, trzeba cierpliwie czekać, nie przyspieszysz tego niestety, można jedynie jak się da, zrezygnować z TV. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Kiedy w końcu dostanę TV?

Telewizor ma podany Nr IMEI, więc chyba jest już konkretny TV przypisany do mnie, tylko nie chce im się ruszyć 4 liter i wysłać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Kiedy w końcu dostanę TV?

I sorry nie mam zamiaru czekać, jak ktoś mnie robi w bambuko.

Moja cierpliwość i bycie miłym się już skończyły we wtorek.

Jakim prawem mam im płacić za coś, czego nie otrzymuję z ich winy?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w końcu dostanę TV?

@19yanaz90  istnieje opcja, że zamówienie wisi, niestety raty już system wygenerował, pozostaje reklamacja i wycofanie tego TV na raty. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Kiedy w końcu dostanę TV?

@19yanaz90 absolutnie nie usprawiedliwiam bałaganu i faktu, że masz płacić za coś, czego nie dostałeś, ale był już przypadek przydzielenia urządzenia po nr seryjnym , którego nie było w punkcie odbioru...ot, wielka firma, wielkie możliwości powstawania bubli i tak to trzeba traktować upominając się o Swoje


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Kiedy w końcu dostanę TV?


@19yanaz90napisał(-a)

Mianowicie, 10 kwietnia podpisałem umowę w salone Orange na Orange Love z telewizorem na raty. Z racji mojego wyjazdu, zamówiłem technika montera na 28 kwietnia


i tu jest przyczyna, tak sądzę. Trzeba było załatwiać w ciągu i na biegu jak jesteś dostęþny, a nie tak na zaś. Od tego wszystko im się tam poplątało i już sami nie wiedzą czy kot, czy lemur.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Kiedy w końcu dostanę TV?

@pirenej przecież mają telewizor, to widzą...😂