Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KOD PIN e-sim

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

KOD PIN e-sim

Czy ktoś wie gdzie się mogę dostać do pinu karty esim? Nie zrobiłem printscreena podczas przejścia z standardowej karty na esim i teraz mam problem ponieważ chcę zdjąć pin z karty, prosi mnie o podanie pinu a go nie mam.

 

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

KOD PIN e-sim

Kod PIN jest widoczny tylko na ekranie z wyświetlonym kodem QR. Jeżeli go straciłeś możesz ustawić nowy kod przy użyciu kodu PUK. Kod  puk znajdziesz w  sekcji Zabezpieczenia. Kod jest widoczny po pełnej aktywacji karty (po upływie minimum jednej godziny)
 
punkt 9
 
Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

KOD PIN e-sim

Po 3krotnym błędnym wpisaniu pinu, powinna być prośba o puk, a potem można ustawić nowy pin.

PUK możesz zdobyć na moj Orange lub na infolinii/czacie.

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

KOD PIN e-sim

Kod PIN jest widoczny tylko na ekranie z wyświetlonym kodem QR. Jeżeli go straciłeś możesz ustawić nowy kod przy użyciu kodu PUK. Kod  puk znajdziesz w  sekcji Zabezpieczenia. Kod jest widoczny po pełnej aktywacji karty (po upływie minimum jednej godziny)
 
punkt 9
 
Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

KOD PIN e-sim

@kac2, udało się pomóc w sprawie? Poradziłeś sobie z kodem? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła i oznaczamy jako rozwiązanie?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

KOD PIN e-sim

Tak poradziłem sobie. Po zablokowaniu telefonu wprowadzajac zły pin odblokowałem go pukiem. Dziękuję za pomoc