Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

Jak ktos wie, prosze o informację, Orange tak utajniło ten numer, że nie idzie znaleźć. Chcę nadać pismo w sprawie umowy o tel. stacjonarny, może to ma znaczenie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

Najbliżej prawdy jest Piotrekk85, ale co dziwne nie da się mu przyznać punkcika za poprawną odpowiedź tylko wszystkim innym bezużytecznym postom.

 

Chodzi o telefon stacjonarny, odszukałam regulamin jaki był dostarczony z umową i jednak jest w nim zapis, który wcale nie wyklucza faksu:

 

Reklamacje mogą być składane pisemnie, 
telefonicznie lub ustnie do protokołu, 
a także przy wykorzystaniu innych 
środków porozumiewania się na odległość.

Już sprawdziłam, faks zgłasza się pod wcześniej podanym nr 22 5887883 oraz 22 5887870. Na próżno szukać na ich stronie tej informacji, mnie się tam nie udało znaleźć.

 

PS. Jak już nieraz pisałam na tym forum jestem kobietą więc z łaski swojej nie zmieniajcie mi płci 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

Nie jestem pewien, ale do Orange faxem nic już nie wyślesz. Pozostaje kontakt on-line, BOK lub osobisty w salonie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

chyba korespondencja faxem w sprawach obslugowych nie jest już przyjmowana


dołącz skan przez mój orange

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

Wszystkie  reklamacje  dotyczące  usług  świadczonych
na  podstawie  umowy  można  zgłaszać  telefonicznie,  
pisemnie  (osobiście, pocztą,  faksem  lub  e-mailem)

To ze świeżego regulaminu więc numer faksu muszą mieć czynny i powienin być podany do publicznej wiadomości.

 

Z ciekawości zapytam, jak dołaczyć skan przez Mój Orange? Nie widzę takiej opcji przy zgłoszeniach.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

Nie dla każdej usługi jest opcja.
To może mail bok@orange.pl jeśli chodzi o ofertę dla klientów indywidualnych lub bok.dla.firm@orange.pl w wiadomym celu

edit: Znalazłem i fax
(0-22) 588 78 83

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

@gość14607364367 skąd wiozłeś ten cytat, nowy regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych jest dostępny tu, a w nim mamy taki zapis:

reklamacje.png

Aktualne formy kontaktu zawsze znajdziesz na tej stronie, po kliknięciu w typ sprawy jaki chcesz zgłosić.

@Piotrekk85 zgodnie z powyższym podany numer faksu jest nieaktualny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

To dla stacjonarek. W komókowym na abonament http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1997333/4090538941.pdf jest ten zapis:
Wszystkie reklamacje dotyczące usług świadczonych na podstawie umowy można zgłaszać telefonicznie, pisemnie (osobiście, pocztą,
faksem lub e-mailem) lub ustnie do protokołu, w każdej jednostce organizacyjnej Operatora oraz w każdym salonie Orange i  salonie
partnera Orange (punkty sprzedaży i obsługi). Obowiązek niezwłocznego przekazania zgłoszenia do Orange Biura Obsługi Klienta ciąży
na przyjmującym zgłoszenie.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

@Piotrekk85,

gość14607364367 na samym początku pisał, że chodzi mu telefon stacjonarny. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

Ups... nie doczytałem

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Jaki jest aktualny nr faksu Orange?

Najbliżej prawdy jest Piotrekk85, ale co dziwne nie da się mu przyznać punkcika za poprawną odpowiedź tylko wszystkim innym bezużytecznym postom.

 

Chodzi o telefon stacjonarny, odszukałam regulamin jaki był dostarczony z umową i jednak jest w nim zapis, który wcale nie wyklucza faksu:

 

Reklamacje mogą być składane pisemnie, 
telefonicznie lub ustnie do protokołu, 
a także przy wykorzystaniu innych 
środków porozumiewania się na odległość.

Już sprawdziłam, faks zgłasza się pod wcześniej podanym nr 22 5887883 oraz 22 5887870. Na próżno szukać na ich stronie tej informacji, mnie się tam nie udało znaleźć.

 

PS. Jak już nieraz pisałam na tym forum jestem kobietą więc z łaski swojej nie zmieniajcie mi płci 🙂