Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zablokować sms bez podanego numeru


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Jak zablokować sms bez podanego numeru

A jak zablokować sms bez podanego numeru, za to z widocznym nagłówkiem ULTIMO? Ci stalkerzy doprowadzają mnie do szalu!

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak zablokować sms bez podanego numeru

Napisz do nich maila lub pismo z żadaniem zaprzestania numeru komórkowego. To jest firma windykacyjna, dane możesz znaleźć w necie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Jak zablokować sms bez podanego numeru

To nie zadna firma, a zwyczajna mafia! Z terrorystami sie nie negocjuje tylko strzela bez ostrzezenia. Orange powinno umozliwic blokowanie sms-ow bez podanego numeru w naglowku, tak samo jak moge blokowac wszelkie polaczenia telefoniczne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak zablokować sms bez podanego numeru

Jeśli firma windykacyjna wysyła Ci smsy, to albo udzieliłeś jej na to zgody albo to są treści wysyłane do poprzedniego użytkownika numeru.

W każdym wypadku masz prawo żadania zaprzestania przechowywania numeru komórki - ale jeśli to Twoja windykacja - wysyłka pism jest bardziej kosztowna niż sms/telefon.

Anonim

Nie dotyczy

Jak zablokować sms bez podanego numeru

@CyboRKg też miałem taki problem na jednym z numerów, dzwonili, nakłaniali mnie do zapłaty jaki tam kwot za niezapłacone OC czy coś....podawali dane zupełnie innego człowieka. Powiedziałem że numer należy już zupełnie do innego człowieka, że ów starter kupiłem w kiosku i że jak nie wierzą niech sprawdzą na kogo zarejestrowany jest ów numer. Zastrzegłem że w razie kolejnych takich telefonów i smsów zgłoszę sprawę na Policję jako stalking i od tamtego mementu mam spokój.