Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć dodatkowy internet


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć dodatkowy internet

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Napisłem SMS o treści DODATKOWY INTERNET, a nie wiem jak go wyłączyć

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jak wyłączyć dodatkowy internet

Jaką masz ofertę?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć dodatkowy internet

Biz krajowy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Jak wyłączyć dodatkowy internet

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006178/4108653327.pdf - tutaj znajdziesz regulamin, jeżeli dobrze trafiłem i pod 800655 wysyłałeś tego SMS-a.

 

Włączenie/wyłączenie Usługi

16. Włączenie każdego pakietu w ramach Usługi jest możliwe w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego poprzez:

1) wysłanie wiadomości SMS o treści DODATKOWY INTERNET pod bezpłatny numer 80065,

2) kontakt z konsultantem salonu Orange/salonu partnera Orange/Orange Biura Obsługi Klienta Biznesowego pod numerem *600 lub

3) wybór odpowiedniej opcji w ramach Indywidualnego Konta Abonenta, dostępnego (pod nazwą Mój Orange lub inną przez nas używaną) po zalogowaniu na www.orange.pl, a także poprzez aplikację mobilną udostępnianą przez nas;

17. Włączenie Usługi następuje nie później, niż w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia. Zostaną Państwo poinformowani wiadomością SMS o fakcie włączenia pakietu.

18. Wyłączenie danego pakietu jest możliwe w jeden ze sposobów aktywacji, określonych w pkt 16, z zastrzeżeniem, że wiadomość SMS należy wysłać o treści MNIEJ INTERNETU pod numer 80065. W takim przypadku wyłączony zostanie ostatni aktywowany pakiet.

19. Wyłączenie Usługi następuje z końcem okresu rozliczeniowego, niezależnie od tego, w którym dniu okresu rozliczeniowego złożą Państwo dyspozycję jej wyłączenia.


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Jak wyłączyć dodatkowy internet

Wyślij MNIEJ INTERNETU na 80065

 

Przy  paczkach promocyjnych , gdzie 2 miesiące są za 0zł sms: NIE INTERNET na 80065


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć dodatkowy internet

Czy jest jakieś potwierdzenie ze strony Ornage na wysłanie smsa "NIE INTERNET" na 80065? Nie dostałem żadnego potwierdzenia, że zgłoszenie o wyłaczenie dodatkowej paczki internetu zostało przyjęte i jest prawidłowo zgłoszone. Nie chciałbym czekać do końca okresu rozliczeniowego, bo może się okazać, że jak zgłoszenie nie zsotało przyjęte to dodatkowa opłata od 3-ciego miesiąca za ten dodatkowy pakiet internetu zostanie jednak naliczona. Czy ktoś wie, czy powinno przyjsc jakies powiadomienie od Orange o prawidłowym zgłoszeniu wyłaczenia takiej dodatkowej paczki internetu?