Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 wiem, że w Orange udawało się odzyskać numer. Zakładam, że w NJU też się uda, tym bardziej, że to też Orange, tylko inna oferta. Trzymam kciuki za powodzenie w załatwieniu sprawy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Nie warto teraz rezygnować stracisz oba numery.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej


@MarWo5napisał(-a)

@ketrasaArtur Skan wypowiedzenia umowy moge wysłać na jakiś adres email. Podrzucisz? 🙏


Niestety, Orange nie ma już od dłuższego czasu e-maila. Sposoby kontaktu to: infolinia, czat lub listownie, salon:

https://www.orange.pl/view/kontakt

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 mam już podniesione cisnienie, prosze tylko nie Ty...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@ketrasaArtur na infolinii Orange p. Paweł odsyła mnie do kierownika salonu... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Teraz trzeba zaczekać na realizację reklamacji.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 mam dobre zdanie o konsultantach Orange - komunikatywni, mili, ale BEZSILNI w zderzeniu z systemem - nie chodzi mi tylko o warstwę informatyczną. Nie chcę by O uwalił mi numer. Rozumiesz rozgorycznie, za długo to trwa (5 dzień), "nie można", "nie mam dostępu", "mogę tylko" ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale składanie rezygnacji na ten moment jest dosyć wątpliwe. Od niektórych zleceń nie można odstąpić zachowując numer. Spróbuj poszukać rzecznika Orange lub kogoś innego w social media. Może on Ci pomoże.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 rzecznik Orange p. Wojtek jest teraz w Helu. Nie chcę mu zakłócać odpoczynku. Może kogoś innego podpowiesz, albo dasz namiar na priv. Thx


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

To napisz maila. Ktoś inny zwykle odczyta korespondencję.