Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 jeżeli umowa była podpisana w salonie, to będzie trudno zrezygnować. Zerwanie umowy może się wiązać z poniesieniem kary umownej. Jeżeli nie zostało rozpoczęte świadczenie usług, to powinno się dać rozwiązać umowę. Numer należy przywrócić w NJU Mobile, a rozwiązanie umowy w sobie i tam dopytać się szczegółów. Tak ja bym zrobił.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Nie zostało rozpoczęte świadczenie usług. Numer został wyłączony w sieci. Pkt. 16.4 Umowy w takiej sytuacji daje mozliwosc natychmiastowego rozwiązana umowy. Czy numer musi być przywrócony w nju aby można było go przenieść do innego telekoma?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 dokładnie. Obecnie na numerze trwa proces przenoszenia, więc bez przywrócenia do NJU nie można rozpocząć innego działania na numerze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@ketrasaArtur Czy ten proces przenoszenia mogę sam anulować na infolinii O? nju? Czy musi to wykonać pracownik salonu?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 jeżeli numer jeszcze nie został aktywowany u operatora, do którego jest przenoszony, to powinno dać się anulować przeniesienie po przez kontakt na infolinii NJU.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@ketrasaArtur W jakim trybie to zgłosić? Czy konsultanci w nju przyjmą reklamacje? zlecenie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Obawiam się, że nie ma jak anulować procesu przeniesienia bo go nie ma. Ale jeśli się da to anulowanie winno nastąpić u operatora dawcy czyli nju.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 najlepiej zadzwoń do NJU i poproś o cofnięcie przenoszenia i przywrócenie numeru.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@ketrasaArtur sądzę, ze @Arti_Kn_Pl  ma rację. Prosiłem o przywrócenie numeru w sieci nju już w sobotę. Bez skutecznie. Pani twierdzi ze został on USUNIĘTY (!)  juz z ich sieci. Wczoraj rozmawialem w nju z zaangażowana Pania Krystyną. Oddzowniła nawet z informacją, że jej przełożony napisał do informatyków o odzyskanie numeru. Ja rozumiem, ze Orange jest duzy i ze macie tysiace wazniejszych problemów. Gdybym wiedzial ze bedzie tyle problemów. Wzialbym swiatlo od Plusa (jest na tej lokalizacji), OTT i zmigrowal komówrkę. W sumie zapłaciłbym tyle samo - dostałbym za free 3 m-c gratis neta. Ale nie uparłem się na Orange, bo u mnie w firmie swiatłwód trzyma parametry... Człowiek jest łatwowierny ze bedzie dobrze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@ketrasaArtur Skan wypowiedzenia umowy moge wysłać na jakiś adres email. Podrzucisz? 🙏