Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej


@Piotrekk85napisał(-a)
Tymczasowy przy migracji z nju?

No nie powinni go być i to jest poprawne. Błędnie by było gdyby był, szukam przyczyny, błędu w procesie migracji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Błąd - dwie migracje naraz. NP wg mojej wiedzy nie powinno być łączone z migracją z nju. Lepiej na fixie np zrobić na POTS (bez fizycznej instalacji) a potem kill bill. NP do pakietówek różnie wychodzi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 migracja linowego jest zaplanowana na kolejny dzien po instalacji urzadzen. W umowie wpisany jest inny nr liniowy. Także nie ma dwóch migracji na raz. Pracownik salonu pokazał mi, że system informuje o dwu etapowej prcedurze przenoszenia numeru.  ☎️ Pomału tracę nadzieję w przywrócenie numeru komórkowego do czasu instalacji.  Brak możliwości pracy, brak dostępu do banku, bark dostępu do skrzynki email (dostęp przez www wymaga autoryzacji kodem SMS) - poziom rozczarowania HL. 👎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

To może inaczej się wyrażę. Jest to robione jednym procesem.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Niestety sprawa przerosła konsultantów, który mogą tylko... życzyć spokojnego dnia. Dział reklamacji, odpisał "potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia. W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa pracujemy w trybie awaryjnym. Czas rozpatrzenia zgłoszenia to maksymalnie 30 dni." To nonsens 😕 4 dzień bez załatwienia sprawy...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Czy jest ktoś na forum, kto jest w stanie połączyć zgłoszony incydent w O z numerem zgłoszenia nju i pchnąć temat do przodu? Dysponuje oboma numerami. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Nie wiem czy w tej sprawie to coś da, ale poszukaj w social mediach kogoś z biura prasowego.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Podbijam temat. 

Numer usunięty z sieci - 5 dzień! Brak osób w O i Nju, które mogą go przywrócić w sieci. Sprzeczne informacje u pracownika w salonie, na infoliniach. Przerzucanie sie winą. Obietnice bez pokrycia. Oj Orange Love nie rekomenduje ciebie. Serdecznie odradzam każdemu tę pakietówkę. 😕 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52833
  • 714

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 jeżeli byś podpisywał umowę z nowymi usługami bez przenoszenia numeru, nie było by problemu. 

Teraz składaj reklamację. W tym kierunku proponuję działać.

Osobiście też nie polecam OL. Za mocno mi ten pakiet zalazł za skórę. Obecnie konsultanci dzwonią z propozycjami OL.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Pani w nju moze tylko przyjąć reklamację. W Orange infolinia nie może pomoc. Pytam się Was, jak w tej sytuacji mogę zrezygnować z tej umowy? Chcę przenieść sie do innego telekoma.