Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Umowa podpisana w salonie na pakiet Orange Love - Net, TV, SIM, telefon domowy. Instalacja planowana w kolejnym tygodniu. Numer komórkowy migrowany z karty Nju do Orange Love. Komórka wieczorem wylogowała się z sieci. Osoba próbująca zadzwonić do mnie słyszy: Nie ma takiego numeru. Na infolinii w nju twierdza ze numer został od nich usunięty ponieważ jest zmigrowany do O, mam dzwonić do O. Na infolinii w O twierdzą ze numer nadal jest nju, bo uruchomienie usług jest powiązane z uruchomieniem neta (a instalacja za tydzień 😕 ). Przyjęte zgłoszenia, obiecanki cacanki, że zaraz przywrócą numer. Ogólnie obie infolinie mało pomocne. Konsultanci informują ze mogą przyjąć zgłoszenie w trybie reklamacji. Odradzam WCZEŚNIEJSZE podpisywanie umowy - chyba że chcesz zostać bez aktywnego numeru to voilà!

 

___________

* Temat przeniesiony z Szukam oferty oraz poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w temat. Numer przed momentem został przywrócony w systemie. Good job! 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

82 ODPOW. 82

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Zadzwoń na infolinię i sprawdź czy numer sim się zgadza. Dodatkowo mam pytanie czy masz konta na portalu nju i/,lub Orange?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Nie zdążyłem założyć konta na O. Na portalu nju po zalogowaniu zwraca komunikat:

'Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie później.'


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Nie wiem czy to jest problem z karta SIM? Numer jest wyłączony, a nie abonent nieosiągalny. 'Przepraszamy, nie ma takiego numeru' to słyszę jak dzwonię na migrowany numer.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Konto na portalu Orange.pl możesz już założyć, tylko ważne aby założenie konta było na mail podany w umowie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Ron  Jak to zrobić? Dysponuje tylko umową, a w niej brak numeru klienta i usługi. Podanie numeru komórki przy rejestracji skutkuje komunikatem o niepoprawnym numerze. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Bardzo dziwne, że nie dysponujesz numerem ewidencyjnym ani numerem klienta w umowie. Możesz zarejestrować się jako "nie Klient Orange" i ewentualnie później usługi pojawią się na koncie, ale nie wiem czy jest sens.

Najważniejsze rejestrować na maila, który podawałeś do umowy i e-faktury.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Tu bez interwencji działu reklamacji nic się nie zdarzy. Z poziomu forum nikt nie ma takich uprawnień 🤷‍♂️

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Ron Czy widziałeś umowę z nowego systemu OMNI na O Love? Jeśli tak, to podrzuć proszę, gdzie jest numer klienta lub numer usługi?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 a dział reklamacji w weekend pewnie odpoczywa 🙄  Umowę zgodnie pkt. 16.4 można rozwiązać natychmiast, jeśli nie zostało jeszcze rozpoczęte świadczenie usług. 🤔