Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Witam,

Od zeszłego tygodnia na stronie orange w pakiecie Love dla firm była oferta telefonu Iphone 7 32GB w cenie 59,75 zł + VAT za miesiąc w umowie zawieranej na 24 miesiące.

 

Zrobiłem zamówienie na ten telefon oraz inny oraz podałem wszelkie dane - dzisiaj otrzymałem wiadomość że to pomyłka i nowa cena wynosi ponad 100 zł.

 

Teraz mam pytanie, bo skoro była to cena oferowana to dlaczego dzisiaj osoba dzwoniąca z numeru 519-900-115 chciała anulować moje zamówienie bez podania przyczyn ?

 

Jak to jest wg przepisów prawa ??? moim zdaniem jako klient mam prawo do zakupu telefonu w cenie niższej - gdzie ewentualnie mam się udać aby domagać się swoich praw ?

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Jeśli masz dowody w postaci zrzutów ekranów, rozmów (te zazwyczaj są nagrywane) to......możesz próbować walczyć......najpierw przez BOK, poźniej nie wiem.......ale Orange powinno przyjąć na klatę takie błędy i sprzedać ów produkt po cenie która była wyświetlana....taka zasada obowiązuje w handlu.....też kiedyś miałem podobny przypadek z urządzeniem elektornicznym......jedno kosztowało 79,99 a drugie 99,99 i zapłaciłem 79,99 (sytuacja z Media Markt).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

W sumie mam zrzut ekranu gdzie cena jest telefonu niższa, mam również z dzisaj 2017-05-15 zrzut zamówienia gdzie cena za telefon została przez system zaakceptowana.

Postaram się zadzwnić do obsługi klienta raz jeszcze - może to coś da , bo na razie to cisza z ich strony , w ubiegłym tygodniu dzwonili 2 razy dziennie , dzisiaj już cisza mimo że się na rano umówliśmy na rozmowę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

A możesz wrzucić te screeny tutaj (zaczerniając ew. dane osobowe)? oferty czasem wyglądają dosyć dziwnie i można je różnie interpretować
Anonim

Nie dotyczy

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Też chętnie bym je zobaczył czym to się popisali nasi chłopcy od ofert internetowych produktowcy 🙂

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 2

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Zgodnie z regulaminem zakupów w sklepie internetowym (https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/hce/h4b/8870294781982/Regulamin-zakup-w-w-skle...) nie masz zbyt dużego pola do manewru jeśli chodzi o drogę prawną.

 

III. Czynności techniczne składające się na procedurę złożenia Zamówienia
1. W celu wyrażenia woli otrzymania dokumentów niezbędnych do zawarcia przez Klienta Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych lub w celu zawarcia Umowy sprzedaży z Orange z wykorzystaniem usług Sklepu należy wejść na stronę internetową www.orange.pl. dokonać wyboru oferty w zakresie usług telekomunikacyjnych oraz Towarów dostępnych w Sklepie.

 

Składając zamówienie wyrazileś wolę zawarcia umowy - wiążący jest Twój podpis na dokumentach.  Jedynie w przypadku płatności online jest zawierana umowa sprzedaży towaru i wtedy masz prawo do tego, aby cena była zgodna z tą, jaka została Ci zaproponowana na stronie internetowej. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Witam,

 

Zdjęcie w załączeniu , co do zawarcia umowy , to pewnie i tak nic nie wygram. Zero kontaktu z Orange - tak to wygląda, nikt nie oddzwania po moich próbach nawiązania z orange kontaktu - chyba mnie mają na czarnej liście Wściekły kod

Natomiast byłem w niedzielę w salonie orange , chciałem tam podpisać umowę wskazując interesujący mnie telefon, ale pracownica salonu bezradnie rozłożyła ręce i telefonu w niższej cenie finalnie nie otrzymałem, umowy również nie zawarliśmy mimo iż wyraziłem wolę zawarcia umowy.

 

Zapytam na portalu prawnym jak to wygląda w świetle przepisów prawnych ,ale mimo swojego wieku dalej jestem naiwnym człowiekiem licząc że to Orange pierwszy wyciągnie dłoń przedstawiając propozycję wyjścia z tego impasu - miałem być dla orange nowym klientem więc ta sytuacja pokaże tak naprawdę jak firma dba o swoich obecnych jak i też potencjalnie przyszłych klientów


IMG_1929.PNG

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

fotkiIMG_1929.PNGIMG_1930.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Gdyby to było zależne ode mnie to przyznałbym Ci ceny jak w zamówieniu i po sprawie.....ale daj znać jak będzie wyglądał finał tej sprawy. Ale oferta naprawdę mega przystępna 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Iphone 7 32 GB - błędna cena na stronie orange

Art 84 kc reguluje te kwestie. Ponieważ brane było na firmę, nie dotyczy Ciebie zdanie, że błąd powinien być "przez Ciebie wywołany".

Jak chcesz to spróbuj złożyż reklamację. Każda sprawa rozaptrywana jest indywidualnie, ale raczej wydaje mi się, że są małe szanse.