Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu.

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 1

Internet LTE dla domu.

Witam. 

 

Mam pytanie w sprawie kart sim do internetu LTE. Mam zamiar zakupić telefon z dual-sim i pomyślałem, że mógłbym korzystać z tej karty w telefonie. Czy jest możliwość wyrobienia drugiej takiej karty, czy będę skazany na wyciąganie i wkładanie karty z modemu do telefonu i odwrotnie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet LTE dla domu.

Jeśli chcesz współdzielić tylko internet, w ofertach abonamentowych jest usługa dodatkowa karta sim za 5 zł miesięcznie.
Taką usługę możesz zamówić tylko w salonie.

Jeśli chcesz współdzielić także inne usługi (np. rozmowy/połączenia), to nie ma takiej usługi.

Ale są różne aplikacje (nie od Orange), które w zależności od urządzenia mogą coś pomóc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE dla domu.

Nie ma możliwości świadczenia tej samej usługi na dwóch kartach sim jeśli chodzi o usługę przypisaną do jednego numeru. Jest coś takiego jak abonament wspólny, ale chyba nie o to Ci chodzi.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet LTE dla domu.

Jeśli chcesz współdzielić tylko internet, w ofertach abonamentowych jest usługa dodatkowa karta sim za 5 zł miesięcznie.
Taką usługę możesz zamówić tylko w salonie.

Jeśli chcesz współdzielić także inne usługi (np. rozmowy/połączenia), to nie ma takiej usługi.

Ale są różne aplikacje (nie od Orange), które w zależności od urządzenia mogą coś pomóc.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 1

Internet LTE dla domu.

Chodzi mi tylko i wyłącznie o internet. W takim razie będę musiał wykupić tą usługę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet LTE dla domu.

Ew. jak masz tą najnowszą wersję Internet LTE dla domu 2w1 to tam chyba karta jest za free