Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów !

Jestem tu nowy i od razu mam pytanie w związku z moją umową na internet domowy lte 250 GB. Zawarłem ją z Orange w listopadzie 2020. Jest to umowa bez urządzenia (miałem swój router). Niestety router zepsuł się (to taka złośliwość sprzętu...).

Czy w trakcie trwania umowy jest możliwość kupienia od Orange routera w cenie takiej jak podczas podpisywania umowy razem ze sprzętem. Zapłata jednorazowa. 

Cena np. przy zakupie modelu Huawei B818 bez umowy to 999 pln. Podczas zawierania umowy ze sprzętem to 30 x 24 raty czyli 720 pln. Różnica jest delikatnie pisząc duża...

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

@Mo_1974 jesli modem jest dostepny w sklepie Orange to mozesz go sobie dokupic np. na raty bez umowy, ale takiej oferty jak przy podpisywaniu umowy z internetem to nie dostaniesz. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

@Mo_1974 nie wiem czy sie tak da ale mozesz sprobowac skontaktowac sie z BOK  https://www.orange.pl/view/kontakt#

i zapytac czy mozesz zrobic aneks do umowy. Podpiszesz umowe na nowo z urzadzeniem.🤔 Moze warto zapytac


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

dzwoniłem do BOK. nie ma szans na aneksowanie umowy na sam router i to nawet z przedłużeniem umowy do 24 mies. w momencie podpisywania aneksu.

Może zatem ktoś ma B818 na zbyciu 😉 ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei w trakcie trwania Umowy ...

@Mo_1974 sprawdz priv