Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie jest dziecko

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Gdzie jest dziecko

Przez 2 lata miałem aplikację: "Gdzie jest dziecko" bezpłatnie, ostatnio przestała działać i można z niej korzystać tylko po dokonaniu opłaty. Czy zaszły zmiany w tej usłudze?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Gdzie jest dziecko

Podejrzewam, że przez przedłużeniem miałeś ofertę wspólną gdzie usługa "gdzie jest dziecko" (a dokładniej "znajdźmy się"). W nowych oferta usługa jest bezpłatna przez kilka miesięcy w zależności od kwoty abonamentu (na dziś biorąc są to 4 miesiące). Co można zrobić to wyłączyć usługę, pozostawić i płacić, może skorzystać z innego wariantu. Ew. jeśli ktoś Ci obiecał to bezpłatne nadal, złóż reklamację.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Gdzie jest dziecko

A przedłużałeś umowę lub zmieniałeś taryfę/abonament?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Gdzie jest dziecko

Tak, przedłużałem umowę, być może to z tym związane, choć aplikację pobierałem niezależnie od umowy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Gdzie jest dziecko

Podejrzewam, że przez przedłużeniem miałeś ofertę wspólną gdzie usługa "gdzie jest dziecko" (a dokładniej "znajdźmy się"). W nowych oferta usługa jest bezpłatna przez kilka miesięcy w zależności od kwoty abonamentu (na dziś biorąc są to 4 miesiące). Co można zrobić to wyłączyć usługę, pozostawić i płacić, może skorzystać z innego wariantu. Ew. jeśli ktoś Ci obiecał to bezpłatne nadal, złóż reklamację.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Gdzie jest dziecko

Dziękuję, pewno jakoś tak musiało być.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Gdzie jest dziecko

@518 🙂

▬▬▬

à propos podziękowań:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.