Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Fup

Dzień dobry. 

Chcialbym się dowiedzieć, czy na podstawie fup mam prawo do rozwiązania umowy z Orange bez płacenia kary. 

Moja sytuacja jest następująca: we wrześniu 2018 roku wziąłem telefon z abonamentem w Orange. Abonament jest spory (wziąłem iPhone 8plus i płace +- 350 zł miesięcznie za usługi mobilne). Będąc w salonie zaznaczyłem, ze zależy mi na dużej ilości internetu w UE itp itd, bo pracuje za granica i więcej jestem poza polska niż w niej. Pani mnie zapewniła, ze spoko i nie ma sprawy i dostanę 6gb internetu i będzie ok. Spoko, przystałem na jej zapewnienia i podpisałem umowę. Niedawno dostałem jakaś śmieszna wiadomość o „nieuczciwym korzystaniu z roamingu” (jak nieuczciwym jak od początku mówiłem, ze głównie będę korzystać z roamingu?!), i teraz są mi doliczane dodatkowe pieniądze za wszystkie połączenia i internet. Czy to jest jakis żart? Nie będę zjeżdżać do polski tylko po to, żeby być „uczciwym”, a nie uśmiecha mi się opłacać polskiego abonamentu i drugiego za granica, tylko po to, żeby nie naliczać sobie dodatkowych opłat. 

Proszę o sugestie co w tej kwestii mogę zrobić. 

Podrawiam, 

Wiktor 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21053
  • 10721
  • 1052

Fup

Jeśli brałeś umowę w 2018 roku, to FUP był już w cenniku roamingowym, więc brak informacji ciężko udowodnić.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz