Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Orange Love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Rezygnacja z Orange Love

Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

 

2 lata temu Pani z infolini z która podpisywalam umowę na Orange Love zapomniała mi powiedzieć że gdy będę rezygnować z orange love to też stracę numer telefonu z którego kozystam od 10 lat.połączyć usługi się dało rozliczyć już się nie da .teraz jak dzwonią i przedłużenie umowy to proponują mi abonament na Orange Love za 80 zl.

7 ODPOW. 7

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Skarda

@blacka75 

 

Zawsze możesz skorzystać z innej oferty.Na dzień dzisiejszy bez problemu zostanie Ci sprzedany plan Komórkowy Podstawowy,Standardowy,Optymalny,Wzbogacony.

 

Proponuję udać się do najbliższego salony w celu poznania dokładnej oferty.Możesz też przedłużyć usługę poprzez stronę WWW lub infolinię.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Skarda

Ale wtedy muszę zmienić numer telefonu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rezygnacja z Orange Love

Zleć przeniesienie numeru do innej sieci, jak otrzymasz potwierdzenie przeniesienia numeru rozwiąż umowę dla spokoju na pozostałe składowe, lub pozostaw cały love nie robiąc nic to umowa przedłuży ci się na kolejne 6 mc na tych samych warunkach jak dotychczas.
Na dzień dzisiejszy innej metody zachowania numeru w Love nie ma.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Rezygnacja z Orange Love

@blacka75, jak skończyła się Twoja sprawa? Obecnie istnieje możliwość przedłużenia telefonu w Planie Komórkowym na 24 miesiące i rezygnację z internetu.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rezygnacja z Orange Love

Witam.

Niedługo będę w podobnej sytuacji, będę zmuszony do rezygnacji ze światłowodu i chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda rezygnacja z Orange Love - czy jest możliwa rezygnacja z samego internetu i zachowanie telefonu? Nie chcę jednak podpisywać nowej umowy, wolę korzystać z telefonu bezterminowo.  Czy może lepiej przenieść numer do innej sieci? Tylko jak wygląda taka możliwość, co się dzieje z całym pakietem Love w przypadku gdy złożę wniosek o przeniesienie numeru? Czy jest możliwość przełączenie telefonu na kartę?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Rezygnacja z Orange Love

Jeśli odstapisz od Internetu to numer stracisz.mi w salonie polecili przenieść się do innej sieci zeby numeru nie stracić.i tak też zrobiłam zmieniłam siec miesiac przed akonczeniem umowy.musisz pamiętać żeby wypowiedzieć Internet miesiąc wcześniej bo inaczej sami Ci przedłuża umowe

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z Orange Love

Ja będę składał rezygnację z Orange Love na miesiąc przed zakończeniem umowy i jest możliwość zachowania numeru komórkowego. Sprzęt dzierżawiony należy więc oddać, tylko zastanawiam się nad ewentualnym Mini Love 2/19. Konsultantka zapewniała mnie, że po oddaniu FB 2, otrzymam FB 3, o co wcale nie zabiegałem. A tv nie chcę i czy to wypali, dowiem się po wizycie w salonie. Wg. Jej słów, mogę ten "manewr" wykonać w każdym salonie, nawet partnerskim. Jeżeli taka opcja została dopuszczona, byłby to krok w dobrym kierunku. Pożyjemy, zobaczymy.