Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funpack i przejście na Orange Love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funpack i przejście na Orange Love

 

Witam,

 

posiadam aktualnie dwa abonamenty, każdy w Planie Komórkowym Standardowym, jedna umowa jest świeżo przedłużona z Smart Plan Wspólny, druga zmigrowana z Planu Dodatkowego przez Mój Orange, dodatkowo posiadam Funpak, który kończy się niedługo, moje pytanie, czy mogę zmigrować wszystkie usługi do Orange Love i połączyć to w jeden abonament? Jaka będzie kwota?

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funpack i przejście na Orange Love

Gdybyś nie przedłużył umowy na komórce, nie byłoby problemu. A teraz to podpytaj się sprzedawcy jak to na Twoje usługi na dany moment wygląda. Chyba, że komórka w Love ma być nowy numerem - to problemu być nie powinno.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Funpack i przejście na Orange Love

@luk140 jeżeli FunPack jest na FTTH to po przejściu na Orange Love będziesz płacić 99.99 zł za (Światłowód100/TV/Tel.domowy/Tel.komórkowy) i 19.99 zł za Plan Komórkowy Standardowy.

 

Jeżeli jest na VDSL/ADSL to dodatkowo 10 zł za utrzymanie łącza.

 

Ceny uwzględniają 5 zł rabatu za zgodę na korzystanie z e-faktury i 5 zł rabatu za udzieloną zgodę na telefoniczny kontakt marketingowy.

 

 

@Piotrekk85 migrować do Lova można w tym przypadku bez problemu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funpack i przejście na Orange Love

Przy świeżo przedłużonej komórce - można ten numer podpiąć do Love? Wydawało mi się, że trzeba zaczekać aż jedno zamówienie się zamknie i potem w zależności od tego czy oferta z ratami czy nie jest jakaś karencja.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funpack i przejście na Orange Love

Jest w ADSL, czyli Love z jednym z dwóch numerów, które mam, ten drugi płatny dodatkowo 19,99 zł oraz 10 zł za utrzymanie łącza, co łącznie daje kwotę 130 zł miesięcznie?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Funpack i przejście na Orange Love

@Piotrekk85 nie można tylko przy abonamencie powyżej 69 zł (migrować można po 6 m-cach od podpisania umowy) i w przypadku otrzymania telefonu bez rat (migrować można po 12 m-cach od podpisania umowy) co się już nie zdarza.

 

@luk140 jeżeli nie masz żadnych urządzeń na raty ani dodatkowych pakietów to tak.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Funpack i przejście na Orange Love

77.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funpack i przejście na Orange Love

To zostaje brać telefon w wysokim abo gdzie raty niższe i migrować do Love 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Funpack i przejście na Orange Love

nie. łacznie wyjdzie 120zł = love (z utrzymaniem 100zl) + komorka za 19,99zl


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funpack i przejście na Orange Love

 

Wszystko rozumiem, ale mam jedno "ale" umowa przedłużona z Smart Plan Wspólny na Plan Komórkowy Standardowy w kanale alternatywnym, z kuponem na zakupy 100 zł, czyli to blokuje drogę migracji na rok czasu?